Advertisement

W poniedziałek zamkną ulicę Moryca

UM Piotrków Trybunalski Sobota, 21 maja 2022346922
Skrzyżowanie ulic Moryca i Krakowskie Przedmieście w Piotrkowie zostanie zamknięte w najbliższy poniedziałek (23 maja) o godzinie 10. Ma to związek z zaplanowanym remontem nawierzchni jezdni.
fot. lukmic fot. lukmic

Wjazd od strony Krakowskiego Przedmieścia w ulicę Moryca będzie niemożliwy, natomiast po samej ulicy Moryca ruch będzie odbywać się w obu kierunkach. Jak informują magistraccy urzędnicy, taka organizacja ruchu będzie obowiązywać do końca remontu.

 

Wyznaczono objazd, który będzie odbywał się ulicami: Przemysłową, Roosevelta oraz Żeromskiego. Pracownicy Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta w Piotrkowie apelują o zwracanie uwagi na oznakowanie i wyznaczony objazd.


Zainteresował temat?

2

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (22)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

EP97300 ~EP97300 (Gość)23.05.2022 08:21

Oczywiście Chojniak nie wpadnie na to, żeby na skrzyżowanie ulic Krakowskie Przedmieście i Moryca zrobić rondo.

20


Paweł ~Paweł (Gość)24.05.2022 08:48

I jak postęp prac? Relacjonujcie mieszkańcy :D

20


Pan i Władca ~Pan i Władca (Gość)22.05.2022 09:22

Chłopki z heringa bedom musiały 30min.wcześniej wstawać do oprzundku żeby zdążyć do niemca na orke

90


go?ć_teresa ~go?ć_teresa (Gość)22.05.2022 07:35

Mam nadzieję że na stałe.

22


Zalesicka street ~Zalesicka street (Gość)21.05.2022 22:46

O jaaaaa... w końcu. Brawo mieszkańcy, że w końcu wywalczyliscie. Tylko od razu apelujcie o progi zwalniajace. Jak na Morycy była dobra droga, to wielu się tam rozpedzalo za mocno. Strach było jeździć rowerem.

53


Paweł ~Paweł (Gość)21.05.2022 22:39

Zgubiłem tam ostatnio taką fajną gumową osłonę haka w moim aucie. Gdyby ktoś znalazł przy remoncie dajcie sygnał. Bardzo ją lubiłem

31


Majster ~Majster (Gość)21.05.2022 10:38

I jok jo tero dojode passtym ze szfogrym do hearinga?

72


Mhm ~Mhm (Gość)21.05.2022 10:54

Peuk bedzie robił ? Szkoda mieszkańców... Za 2 miesiące będzie tak samo rozwalone.

100


Grażyna ~Grażyna (Gość)21.05.2022 12:17

Ale z tą ulicą Moryca to dajcie spokój, no kto to słyszał.

52


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)21.05.2022 12:58