Samochód wypadł z A1. Lądował śmigłowiec LPR

Region Sobota, 11 maja 20249
Cztery osoby zostały poszkodowane w wypadku, do którego doszło w sobotni (11.05.2024) poranek w Parzniewicach (gm. Wola Krzysztoporska). Pojazd dachował tam w rejonie autostrady A1.

Ładuję galerię...

Do tego groźnego zdarzenia doszło w sobotę około 7:30.

Cztery osoby zostały ranne po tym, jak pojazd dachował. Przez chwilę, na czas lądowania śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, strażacy zabezpieczyli miejsce na autostradzie, ale ostatecznie pilot podjął decyzję o posadzeniu maszyny na drodze serwisowej. Cztery uczestniczki tego zdarzenia przetransportowano do szpitala, z czego jedną zabrał właśnie zespół LPR - relacjonuje bryg. Wojciech Pawlikowski z KM PSP w Piotrkowie Trybunalskim.

 

Na miejscu zdarzenia pracowali strażacy z piotrkowskiej komendy, a także druhowie z Parzniewic. Niezbędne czynności wykonywali również policjanci. Poszkodowanych zabezpieczyły zespoły ratownictwa medycznego. Oprócz śmigłowca LPR, kobietom pomocy udzielały też dwie załogi karetek.

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (9)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

kusy ~kusy (Gość)11.05.2024 20:52

Może łoś nagle wtargnął na jezdnię, albo inny jeleń.

44


Masakra ~Masakra (Gość)11.05.2024 10:56

Autostradami też trzeba umic jeździć,widocznie 70% pseudo kierowców nie ma zielonego pojęcia

102


gertyh ~gertyh (Gość)11.05.2024 19:42

Myślałem, że Liga Polskich Rodzin juz nie istnieje,a tu proszę - śmigłowiec mają.

55


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat