Ponownie wspierali Nelę w powrocie do zdrowia

ePiotrkow Niedziela, 26 września 20216 5077
Przed piotrkowską Szkolą Podstawową nr 2 ponownie odbył się piknik charytatywny na rzecz Neli, która przed kilkoma miesiącami uległa poważnemu wypadkowi. Były atrakcje sceniczne, jak koncerty czy pokazy akrobatyczne, ale przede wszystkim uczestnicy mogli wziąć udział w licytacjach, kiermaszach, z których cały zysk zostanie przekazany na leczenie i rehabilitację potrąconej na pasach dziewczyny.

Ładuję galerię...

Impreza odbyła się dzięki ludziom o wielkich sercach, a piotrkowianie licznie wzięli w niej udział i chętnie wspierali Nelę.

 

W akcję zaangażowała się cała społeczność szkolna – nauczyciele, rodzice, uczniowie, absolwenci, pracownicy administracji i obsługa szkoły.

 

Pozytywnie na apel organizatorów odpowiedzieli również przedstawiciele licznych organizacji społecznych: Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Młodzieży HARC, Piotrkowskie Centrum Wolontariatu, Widzialna Ręka Piotrków Trybunalski, Dobroczynnie pomagamy w Piotrkowie Trybunalskim i okolicach, Miejski Ośrodek Kultury, Piotrkowska Fundacja Talentów, Zespół Ludowy Piliczanie, pasjonaci motoryzacji - warsztat „313 Garage ” i klub motocyklowy Gremium MC Black Hole, Oldsmobile, Mustang Klub Polska Łódzka Stajnia, Stowarzyszenie Fotograficzne „Kreatywni”.

 

Było mnóstwo licytacji, których nie sposób wymienić, a atrakcjom scenicznym towarzyszyły: kiermasz ciast i przeczytanej książki, kiermasz ubrań dla dzieci i dorosłych, animacje dla dzieci oraz grill.

 

Były atrakcje motoryzacyjne: amerykańskie auta z 313 Garage oraz Mustang Klub Polska Łódzka Stajnia, motocykle z klubu Gremium MC Black Hole i auta z okresu PRL.

 

Ponadto warsztaty z zaplatania jesiennych wianków poprowadzili pracownicy kwiaciarni “Czarna Owca”, a pieczenia podpłomyków można się było nauczyć od Piotrkowskich Rycerzy.


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Kijor ~Kijor (Gość)26.09.2021 19:56

Kilka osób to naprawdę cudne, pozytywne postacie, zawsze gotowe do bezinteresownej pomocy. Ale widzę też lanserów, z ewidentnym parciem na szkło.

70


!!! ~!!! (Gość)26.09.2021 12:05

Neli życzę powrotu do zdrowia, a czy ktoś wie, czy sprawa tego wypadku już się skończyła?

50


wojciech ~wojciech (Gość)26.09.2021 16:24

Trzymamy kciuki za Nelę i pomagamy !!!

40


MaxiKaz ~MaxiKaz (Gość)26.09.2021 14:35

Super ludzie!!! I takim należą się nagrody człowieka roku, a nie prezydentom, starostom czy prezesom!!! Brawo

112


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat