Reklama

Artykuły do tagu: Nela

Ponownie wspierali Nelę w powrocie do zdrowia
Przed piotrkowską Szkolą Podstawową nr 2 ponownie odbył się piknik charytatywny na rzecz Neli, która przed kilkoma miesiącami uległa poważnemu wypadkowi. Były atrakcje sceniczne, jak koncerty czy pokazy akrobatyczne, ale przede wszystkim uczestnicy mogli wziąć udział w licytacjach, kiermaszach, z których cały zysk zostanie przekazany na leczenie i rehabilitację potrąconej na pasach dziewczyny.
Kiermasz
19-letnia Nela z Piotrkowa kilka dni przed rozpoczęciem matur została potrącona na przejściu dla pieszych. Teraz potrzebuje specjalistycznej rehabilitacji. W najbliższą sobotę na parkingu przed Szkołą Podstawową nr 2 oraz na terenie parafii Jana Pawła II odbędzie się specjalny kiermasz, z którego dochód przeznaczony zostanie na leczenie młodej piotrkowianki.
Kiermasz charytatywny „Wspieramy Nelę”
W sobotę (26 czerwca) odbędzie się kiermasz charytatywny na rzecz 19-letniej Neli z Piotrkowa, która kilka dni przed rozpoczęciem matur została potrącona na przejściu dla pieszych i teraz potrzebuje specjalistycznej rehabilitacji. Kiermasz odbędzie się na parkingu przed Szkołą Podstawową nr 2 oraz na terenie parafii Jana Pawła II.
Pomóż Neli wrócić do zdrowia
To miał być zwykły, wieczorny spacer na kilka dni przed egzaminem maturalnym. Niestety 19-letnia Nela przechodząc przez pasy została potrącona przez samochód. Teraz rodzice młodej kobiety walczą o jej powrót do zdrowia.
Każdy, kto chciałby skoczyć ze spadochronem, ale boi się podjąć ryzyko, może polatać w tunelu aerodynamicznym. W Polsce znajdują się trzy takie obiekty - dwa komercyjne i jeden wojskowy, niedostępny dla cywilów.
Reklama Reklama

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat