Artykuły do tagu: Nela

Ponownie wspierali Nelę w powrocie do zdrowia
Przed piotrkowską Szkolą Podstawową nr 2 ponownie odbył się piknik charytatywny na rzecz Neli, która przed kilkoma miesiącami uległa poważnemu wypadkowi. Były atrakcje sceniczne, jak koncerty czy pokazy akrobatyczne, ale przede wszystkim uczestnicy mogli wziąć udział w licytacjach, kiermaszach, z których cały zysk zostanie przekazany na leczenie i rehabilitację potrąconej na pasach dziewczyny.
Kiermasz
19-letnia Nela z Piotrkowa kilka dni przed rozpoczęciem matur została potrącona na przejściu dla pieszych. Teraz potrzebuje specjalistycznej rehabilitacji. W najbliższą sobotę na parkingu przed Szkołą Podstawową nr 2 oraz na terenie parafii Jana Pawła II odbędzie się specjalny kiermasz, z którego dochód przeznaczony zostanie na leczenie młodej piotrkowianki.
Kiermasz charytatywny „Wspieramy Nelę”
W sobotę (26 czerwca) odbędzie się kiermasz charytatywny na rzecz 19-letniej Neli z Piotrkowa, która kilka dni przed rozpoczęciem matur została potrącona na przejściu dla pieszych i teraz potrzebuje specjalistycznej rehabilitacji. Kiermasz odbędzie się na parkingu przed Szkołą Podstawową nr 2 oraz na terenie parafii Jana Pawła II.
Pomóż Neli wrócić do zdrowia
To miał być zwykły, wieczorny spacer na kilka dni przed egzaminem maturalnym. Niestety 19-letnia Nela przechodząc przez pasy została potrącona przez samochód. Teraz rodzice młodej kobiety walczą o jej powrót do zdrowia.
Każdy, kto chciałby skoczyć ze spadochronem, ale boi się podjąć ryzyko, może polatać w tunelu aerodynamicznym. W Polsce znajdują się trzy takie obiekty - dwa komercyjne i jeden wojskowy, niedostępny dla cywilów.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat