Artykuły do tagu: dofinansowanie

Przyznali pieniądze dla MDP
Młodzieżowe Drużyny pożarnicze m.in. z regionu piotrkowskiego, wzbogaciły się o dodatkowe środki. W Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego w Piotrkowie przedstawiciele jednostek OSP podpisali umowy, dzięki którym ich MDP otrzymają do 5 tys. dofinansowania.
Gminne drogi z dofinansowaniem
Zaczyna się remont kolejnych dróg na terenie gminy Wola Krzysztoporska. Tym razem będą to odcinki w Majkowie Dużym, Woli Rokszyckiej i Rokszycach. Razem zmodernizowanych zostanie niemal 3,5 km dróg.
Duże wsparcie piotrkowskiej kardiologii
Ponad 700 tysięcy złotych dofinansowania pozyskali pracownicy Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego na wsparcie oddziału kardiologicznego w piotrkowskiej placówce. Pieniądze zostaną przeznaczone na zakup nowego sprzętu.
Dofinansowanie na inwestycje w lokalnych firmach przemysłowych
W listopadzie br. uruchomiony zostanie nabór wniosków o dofinansowanie wspierający inwestycje na obszarach okołogórniczych województwa łódzkiego. Konkurs jest doskonałą okazją dla lokalnych firm przemysłowych planujących przedsięwzięcia inwestycyjne w najbliższych miesiącach. Bezzwrotna dotacja może pokryć nawet 70% poniesionych kosztów.
Mają to! Będzie wielka inwestycja w Sulejowie
Mamy to - takimi słowami urzędnicy w Sulejowie podsumowują rozstrzygnięcia Polskiego Ładu. W ramach rozstrzygniętej właśnie edycji Sulejów pozyskał 14,5 miliona złotych na budowę nowej siedziby przedszkola.
Są pieniądze na ogromną inwestycję dla Piotrkowa
30 milionów na budowę hali oraz 8 milionów na powstanie zewnętrznych basenów - takie pieniądze pozyskał Piotrków Trybunalski w ósmej edycji Polskiego Ładu.
Dofinansowania do usług społecznych i zdrowotnych
Trwa przyjmowanie wniosków w ramach naboru do nowego konkursu na projekty współfinansowane z Funduszy Europejskich dla Łódzkiego 2021-2027. Na dotacje będą mogły liczyć projekty realizujące usługi opieki zdrowotnej, usługi opiekuńcze, usługi w postaci mieszkań wspomaganych oraz opiekę dla osób potrzebujących wsparcia. Wnioski można składać do 20 października 2023 r. Rozstrzygnięcie konkursu planowane jest na grudzień 2023 r.
Polonia i Piotrkowianin z dofinansowaniem
Piotrkowskie klub sportowe wzbogaciły się o dodatkowe środki finansowe. Mowa o Polonii Piotrków oraz Piotrkowianinie. Tym ekipom przyznano dofinasowanie od PGE GiEK.
Jak promować projekty dofinansowane przez Fundusze Europejskie?
Informowanie i promowanie dofinansowanego projektu to jeden z kluczowych obowiązków każdego beneficjenta Funduszy Europejskich. Beneficjent powinien informować o uzyskaniu wsparcia zgodnie z ustalonymi wytycznymi. Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Bełchatowie organizuje pod koniec października webinarium, którego celem będzie zapoznanie uczestników z zagadnieniami dotyczącymi promocji projektów dofinansowanych z Funduszy Europejskich w perspektywie finansowej 2021-2027.
Brakuje pieniędzy na budowę przedszkola. Czy poseł pomoże je pozyskać?
Rodzice, opiekunowie i urzędnicy walczą o budowę nowego przedszkola samorządowego w Sulejowie. Warunki, w jakich aktualnie uczą się i rozwijają dzieci, są dalekie od ideału. Potrzebne są jednak duże pieniądze. O wsparcie w ich pozyskaniu sulejowianie zwrócili się do Antoniego Macierewicza.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat