Artykuły do tagu: dofinansowanie

Setki tysięcy złotych dla szpitala
Samodzielny Szpital Wojewódzki w Piotrkowie z kolejnym dofinansowaniem. Tym razem chodzi o niemal 400 tysięcy złotych, które zostaną przeznaczone na dodatkowe prace związane z termomodernizacją.
Czy dofinansowanie na OZE dojdzie do skutku?
Czy piotrkowianie skorzystają z dotacji na Odnawialne Źródła Energii? Urząd Miasta, organizator projektu, czeka na decyzję wnioskodawców. A mają oni nad czym myśleć, bowiem koszty tak wzrosły, że wkład własny będzie większy niż początkowe 20 procent.
W grze 40 milionów. O jakie inwestycje walczy Piotrków?
Urząd Miasta złożył 3 wnioski do 8 edycji Rządowego Funduszu Polski Ład. Władze miasta zabiegają o pozyskanie prawie 40 mln zł dofinansowania, a tym razem inwestycje dotyczą głównie rekreacji.
Remont Przedborskiej z dofinansowaniem
3,5 miliona złotych dofinansowania na remont ulicy Przedborskiej w Piotrkowie. To pokrywa połowę kosztów tej inwestycji. Już niebawem rozpocznie się kompleksowa przebudowa.
95 % dofinansowania do wzięcia. Rusza nabór wniosków na OZE
Nawet 95 procent dofinansowania mogą otrzymać mieszkańcy Piotrkowa na montaż pomp ciepła czy fotowoltaiki z magazynami energii. Ruszył nabór wniosków w programie budowy instalacji OZE. Trzeba się jednak spieszyć, bo zapisy trwają tylko do 25 sierpnia.
Urząd Miasta i Gminy w Rozprzy po remoncie otworzy się na osoby ze szczególnymi potrzebami
Trwają prace budowlane związane z utworzenie dostępnego Biura Obsługi Mieszkańca w Urzędzie Miasta i Gminy w Rozprzy. Ich celem jest przebudowa części pomieszczeń biurowych na parterze budynku z myślą o osobach z niepełnosprawnościami.
Czeki wręczone. Czas na budowę hal
Sześć nowych hal z programu Olimpia powstanie w Piotrkowie i powiecie piotrkowskim. Jedna z nich wybudowana będzie przy Szkole Podstawowej nr 10 w Piotrkowie. Właśnie w tym miejscu posłanka PiS Małgorzata Janowska oraz wiceminister sportu i turystyki Arkadiusz Czartoryski wręczyli symboliczne czeki z przyznanym przez rząd dofinansowaniem.
Sołtysi z powiatu piotrkowskiego z grantami
Nowy plac zabaw w Białej, altana wiejska i mural w Kotkowie, skwer rekreacyjny w Twardosławicach czy nowe podłoże boiska wielofunkcyjnego w Moszczenicy – to tylko część z listy inwestycji w powiecie piotrkowskim, które powstaną z tegorocznych programów „Sołectwo na plus” i „Infrastruktura sołecka na plus”.
Kto w Piotrkowie i powiecie piotrkowskim zdobył „Moce nadŁódzkie”?
Dziś podpisano umowy dotyczące dwóch ofert dofinansowanych z wojewódzkiego programu „Moce nadŁódzkie”, które zrealizowane zostaną na terenie powiatu piotrkowskiego. Pierwsza z nich to projekt „Dąb Papieski - żywy pomnik pamięci Jana Pawła II” zgłoszony przez OSP Przygłów. Drugą jest koncert patriotyczny organizowany w Wolborzu przez Stowarzyszenie Folkloru Miejskiego Agrafa z Piotrkowa Trybunalskiego.
Duże pieniądze na remont zabytków w Piotrkowie i regionie
Około dziesięciu milionów złotych na renowację zabytków trafi do Piotrkowa oraz gmin powiatu piotrkowskiego. Pieniądze będą pochodzić z Rządowego Programu Odbudowy Zabytków, a o przeznaczeniu tych środków mówili w piątek lokalni działacze Prawa i Sprawiedliwości.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat