Artykuły do tagu: dzieci

przedwczoraj, 12:22
Rodzinnie rozpocznij wakacje
Każdy, kto szuka pomysłu jak aktywnie spędzić weekend, rozpoczynający okres wakacji, powinien zastanowić się nad wizytą w Barkowicach (gm. Sulejów). Na terenie pomiędzy pumptrackiem a Różą Wiatrów odbędzie się piknik z atrakcjami dla całych rodzin.
Piotrkowskie dzieci „Kręci Bezpieczeństwo Nad Wodą”
Pierwszy dzień lata (20.06.2024) upłynął na piotrkowskim Słoneczku pod kątem bezpieczeństwa. Wszystko za sprawą pikniku "Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą" na którym młodzi piotrkowianie mogli dowiedzieć się: jak bez szwanku spędzać czas nad wodą, co zrobić w wypadku gdy zauważymy, że ktoś potrzebuje pomocy oraz jak prawidłowo wezwać służby ratunkowe.
Wspólne czytanie na powitanie lata w Mediatece 800-lecia
Wakacje tuż-tuż. Warto się do nich odpowiednio nastroić i powitać je międzypokoleniowym czytaniem o letniej tematyce, organizowanym w najbliższy piątek w piotrkowskiej Mediatece.
Posadzili sad przy szkole
Przy Szkole Podstawowej w Krzyżanowie powstał „Tradycyjny sad”. Uczniowie klasy V wraz z wychowawcą Edytą Michalak utworzyli drużynę „Owocowe Boom!” i wystartowali w konkursie organizowanym przez Bank Ochrony Środowiska.
Naukowy Dzień Dziecka okazał się
Naukowy Dzień Dziecka, który zorganizowano w Mediatece 800-lecia w Piotrkowie Trybunalskim cieszył się dużym zainteresowaniem. Atrakcje przygotowane przez organizatorów przyciągnęły całe rodziny, a najmłodsi mogli odkryć zupełnie nowe dla nich fakty.
Mistrzostwa Europy odbyły się w Piotrkowie!
Aż 12 najlepszych europejskich reprezentacji wystąpiło w Mini Mistrzostwach Europy Piotrcovia Cup. Wcieliły się w nie dziecięce drużyny z rocznika 2017. Na boisku czuć było atmosferę rywalizacji, ale jak podkreślili organizatorzy i trenerzy, przede wszystkim chodziło tu o dobrą zabawę i pokazanie dzieciom jak przez piłkę nożną, można się rozwijać.
Kino, dmuchańce i tatuaże. Rodzice, rezerwujcie czas dla swoich dzieci!
Na Gminny Dzień Dziecka zapraszają władze Sulejowa. Dla wszystkich dzieci przygotowane zostaną liczne atrakcje. Będzie się gdzie wyszaleć, ale również przekąsić co nieco. Wszystko to 2 czerwca na terenie skweru przy Miejskim Ośrodku Kultury, ul. Rynek 1.
MOK zaprasza na Dzień Dziecka
Dzień Dziecka tuż-tuż! Pamiętają o tym doskonale pracownicy Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim, którzy zachęcają młodych mieszkańców miasta do spędzenia tego dnia właśnie przy alei 3 Maja 12.
Matek w Piotrkowie brak. Ile dzieci urodziło się w Piotrkowie w ostatnich latach?
26 maja obchodzimy święto mam, ale coraz mniej kobiet, także z naszego regionu, ma szanse je obchodzić. W Piotrkowie bowiem z roku na rok spada liczba urodzeń. A statystyki są naprawdę niepokojące.
VII Festyn Rodzinny na osiedlu Wyzwolenia
IX Szczep Harcerski „FLO” oraz Stowarzyszenie Przyjaciół „Mam Sąsiada” zapraszają w sobotę (25.05.2024) na VII Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Impreza odbędzie się na osiedlu Wyzwolenia.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat