Advertisement

Artykuły do tagu: dzieci

Aeroklub pamięta o dzieciach!
Aeroklub Ziemi Piotrkowskiej zaprasza do wspólnej zabawy podczas Odlotowego Dnia Dziecka. Imprezę zaplanowano na sobotę (27.05.2023) na lotnisku w Piotrkowie.
Czym są zabawki sensoryczne dla niemowląt i jak wpływają na rozwój dziecka?
Rodzice mogą zadbać o rozwój psychiczny i fizyczny dziecka już w pierwszych chwilach jego życia. Do takiej stymulacji warto użyć specjalnych akcesoriów. Zabawki sensoryczne są nieocenionym wsparciem w rozwijaniu zmysłów i sprawności niemowląt. Jak rozpoznać tego typ zabawki? Sprawdź, które z nich warto wybrać.
Groźnie na Bawełnianej. Jedna osoba trafiła do szpitala
Do zderzenia dwóch aut osobowych doszło na skrzyżowaniu ulic Bawełnianej z Dzieci Polskich w Piotrkowie. Do szpitala przetransportowano jedną osobę.
Przeczytaj książkę, a dostaniesz drzewko
Do udziału w ciekawej akcji promującej ekologię i czytelnictwo zachęcają w Aleksandrowie. 11 maja odbędzie się tam akcja "Drzewko za czytanie".
Domowe Targi Książki - dlaczego nie może Cię tam zabraknąć?
Pandemia wymusiła na nas wszystkich zmianę dotychczasowych przyzwyczajeń, a przed organizatorami imprez postawiła mnóstwo nowych wyzwań. Domowe Targi Książki są jednak dowodem na to, że nie ma rzeczy niemożliwych, a spotkania masowe mogą odbywać się również online, w domowym zaciszu. To wydarzenie to prawdziwa gratka dla każdego fana literatury. Kiedy się odbędą i jak wziąć udział w Domowych Targach Książki? O tym przeczytasz w poniższym artykule.
Niezdecydowani z akcją w OEA MOK
W środowy wieczór (19.04.2023) w Ośrodku Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim miała miejsce „Akcja ratownicza... to znaczy ratunkowa"!
Matematyka z Kopernikiem w Brzozie
Centrum Nauki Kopernik zawitało do szkoły podstawowej w Brzozie. Mobilna i interaktywna wystawa pod nazwą 'O matmo!' pozwala dzieciakom na naukę poprzez zabawę.
Z empatią o autyzmie. Wyjątkowy konkurs dla przedszkolaków
"Autyzm w świadomości dzieci" - pod takim hasłem w Piotrkowie odbył się konkurs plastyczny poświęcony zagadnieniom autyzmu. Organizatorem przedsięwzięcia było Przedszkole Specjalne "Kolorowe Kredki".
07.04.2023 07:36
Będą nowe place zabaw
W najbliższym czasie gmina Czarnocin zarezerwuje środki finansowe i ogłosi przetarg na budowę placu zabaw dla przedszkolaków przy boisku na terenie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Czarnocinie, a także modernizację placu zabaw przeznaczonego dla Klubu Malucha w tej miejscowości.
Utopili marzannę i powitali wiosnę
Dzieci ze szkół podstawowych gminy Wolbórz wraz z burmistrzem Andrzejem Jarosem pożegnały zimę. Z okazji pierwszego dnia wiosny zorganizowano w mieście tradycyjne topienie marzanny.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat