Artykuły do tagu: MOK

Wakacyjne warsztaty w MOK były
Dwa turnusy wakacyjnych warsztatów w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie Trybunalskim przyciągnęły dzieci ciekawymi zajęciami artystycznymi. Młodzi mogli m.in. nauczyć się podstaw aktorstwa na zajęciach teatralnych, spróbować swoich sił jako tancerze, odkrywać swoją artystyczną duszę podczas zajęć plastycznych oraz wcielić się w rolę piosenkarzy na zajęciach muzycznych.
Wracają taneczne imprezy na Rynku Trybunalskim
Już 13 lipca odbędzie się pierwsza w tym sezonie letnim Piotrkowska Potańcówka. Na parkiet pod chmurką zapraszają inicjatorzy i organizatorzy imprezy z Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie.
Startują
W tym tygodniu w Piotrkowie rusza nowy sezon "Wakacyjnych teatrzyków" dla dzieci. Spektakle dla milusińskich będą odbywać się w każdy wtorek w Amfiteatrze Miejskim.
„Trybunalskie Granie” tym razem na rockowo
Kolejne koncerty w ramach letniego cyklu „Trybunalskie Granie” już za nami. W piątek w miejskim amfiteatrze w Piotrkowie wystąpiły zespoły Boobsucker oraz 4Szmery.
Szykuje się świetna zabawa na piknikach
Urząd Miasta zaprasza całe rodziny do wspólnej zabawy na festynach rodzinnych „Lato w mieście”, które co tydzień odbywać się będą w różnych częściach naszego grodu. Inaugurująca zabawa już w najbliższy czwartek (04.07.2024) przy Domu Handlowym „Merkury”.
Znamy wyniki egzaminów ósmoklasistów w Piotrkowie i powiecie [Aktualizacja]
Centralna Komisja Egzaminacyjna opublikowała wyniki egzaminów ósmoklasistów dla całej Polski. W powiecie najlepsze wyniki uzyskali uczniowie z gminy Grabica. Jak poradziły sobie dzieci z pozostałych gmin i Piotrkowa Trybunalskiego? Która szkoła w Piotrkowie wypada najlepiej?
Przygoda PL zaśpiewa Hity PRL-u
Muzyczne hity z czasów PRL-u zabrzmią dzisiaj w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie. Największe przeboje z tego okresu zaprezentuje zespół Przygoda PL. Koncert pierwotnie miał odbyć się na dziedzińcu MOK-u. Zapadła jednak decyzja o przeniesieniu go do sali widowiskowej.
Miejski Ośrodek Kultury w Sulejowie zaprasza na koncert "Bo życie to bal jest nad bale", poświęcony twórczości Agnieszki Osieckiej w aranżacji Agnieszki Nastarowicz (wokal), Przemaka Kowalskiego (gitara elektro-klasyczna, gitara basowa) i Krzysztofa Śliwińskiego (saksofon, klarnet, piano). Wydarzenie już w najbliższy piątek (28.06.2024).
Piotrkowski teatr FORMA zaprasza na kolejną premierę. Tym razem grupa aktorów wzięła na warsztat kontrowersyjną sztukę Doroty Masłowskiej "Między nami dobrze jest". Spektakl zostanie wystawiony już w ten czwartek (20 czerwca) w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie.
Trwają dni Piotrkowa 2024. Jakie atrakcje przygotowano drugiego dnia? Sprawdzamy prognozę pogody na resztę dnia
Jarmark na ulicy Słowackiego, mnóstwo koncertów na małej scenie, a już za chwilę strefa kibica na dużej scenie. Pomimo niesprzyjającej pogody na plac Kościuszki przychodzi coraz więcej osób.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat