Advertisement

Artykuły do tagu: MOK

Mikołajkowe teatralia już w niedzielę
Z okazji zbliżających się Mikołajek, Miejski Ośrodek Kultury zaprasza wszystkie dzieci na wyjątkowy spektakl z cyklu "Niedzielne Teatralia". 4 grudnia w sali widowiskowo-teatralnej odbędzie się przedstawienie „Zimowa przygoda ze św. Mikołajem” w wykonaniu teatru Pacuś.
Wróżby, tańce i zabawa. Seniorzy świętowali Andrzejki
Wieczór wróżb i magii, wszystko zgodnie z tradycją, tak seniorzy z Ośrodka Edukacji Artystycznej MOK obchodzili Andrzejki. Tego wieczoru postawili przede wszystkim na dobrą zabawę, a że potrafią się bawić, można było przekonać się już nie raz.
Widowisko patriotyczne w Sulejowie
Tak złożonego przedsięwzięcia w nowej auli multimedialnej w Sulejowie jeszcze nie było! To były prawie dwie godziny śpiewania, recytowania, przybliżania historycznych faktów i prezentacji filmowych.
14.11.2022 12:04
Jesienny recital w MOK
Jesienne wieczory to świetny czas na spotkanie z dobrą muzyką.
Seniorzy pod okiem młodzieży
14 listopada obchodzony będzie Ogólnopolski Dzień Seniora. Z tej okazji w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK w Piotrkowie Trybunalskim zorganizowane zostały warsztaty komputerowe dla najstarszej grupy wiekowej.
Historyczne zaduszki w sulejowskim MOK
Miejski Ośrodek Kultury w Sulejowie rozwija się na różnych artystycznych płaszczyznach, a ostatnio tą dominującą są spotkania jazzowe stojące na bardzo wysokim poziomie. Już w najbliższą sobotę (05.11.2022) o godz. 16.00 po raz kolejny warto skorzystać z propozycji „Salonu Jazzu”, a tym razem będą to Zaduszki Jazzowe.
OEA zaprasza na Dzień Seniora
Ośrodek Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury zaprasza w 13 listopada  na koncert z okazji Ogólnopolskiego Dnia Seniora.
III Ogólnopolski Konkurs Wokalny im. Stanisława Jopka
Zapraszamy do wzięcia udziału w I etapie III Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego im. S. Jopka. Przesłuchania odbędą się 19 listopada o godzinie 10:00.
Piliczanie wystąpili w sulejowskim MOK-u
W auli Miejskiego Ośrodka Kultury w Sulejowie w niedzielę odbył się Galowy Koncert Zespołu Ludowego Piliczanie. Była to nie lada gratka dla fanów muzyki ludowej.
19. Trybunały Uśmiechu za nami. Na finał Kabaret TEY
Poznański Kabaret TEY wystąpił na finał 19. Trybunałów Uśmiechu. Legendarna formacja świętuję 50-lecie działalności i prezentuje swoje nieśmiertelne skecze, które - zdaniem twórców- są nadal aktualne i nadal komentują rzeczywistość.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat