Advertisement
Męski Publiczny Różaniec tym razem ogólnoświatowy
Męski Publiczny Różaniec w październiku wyjątkowo odbędzie się w Piotrkowie Trybunalskim w drugą sobotę miesiąca. Będzie to już 43. odsłona wydarzenia. Zmiana terminu wynika z międzynarodowej inicjatywy Ogólnoświatowego Męskiego Różańca.
Pamięci Maćka
1 godzina temu, 09:29
Pamięci Maćka
W sobotę na terenie Aeroklubu Ziemi Piotrkowskiej odbędą się coroczne zawody samolotowo-szybowcowe. W tym roku będą poświęcone pamięci zmarłego tragicznie kilka tygodni temu pilota Macieja Jaśkiewicza.
Jaka pogoda na weekend?
2 godziny temu, 09:16
Jaka pogoda na weekend?
Do Piotrkowa zawitała złota polska jesień. Piękna pogoda zachęca do spacerów i aktywności na świeżym powietrzu. Czy piękna aura utrzyma się też w weekend? Zapowiada Michał Kochanowski z Łowców Burz.
Kilkuset uchodźców wciąż mieszka w hali przy ul. Dmowskiego
To już 226. dzień inwazji Rosji na Ukrainie. Pierwsze tygodnie wojny przyniosły mnóstwo emigracji osób, które w strachu przed wojną uciekały do Polski. Część z nich znalazła się w Piotrkowie.
Uderzył w auto stojące na poboczu
Do groźnego zdarzenia drogowego doszło w miejscowości Dobryszyce w powiecie radomszczańskim. Kierujący oplem vectra zbyt późno zauważył, że na poboczu stoi zaparkowany pojazd. Efektem nieuwagi było najechanie na tył stojącego chevroleta ventura, którym podróżowało łącznie 6 osób. Jedna z nich z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.
Barcelona dla Patryka i rak znika - wielki charytatywny festyn już w niedzielę
Kilkadziesiąt firm, stowarzyszeń, instytucji, organizacji i osób fizyczny zebrało się, aby wspólnie zawalczyć o życie. O życie Patryka Wysmyka, który potrzebuje 2 milionów złotych na specjalistyczne leczenie w klinice w Barcelonie. Już w niedzielę na sulejowskiej Polance wszyscy ludzie dobrego serca zbierają się, aby pomóc nastolatkowi z Piotrkowa.
Chusteczki będą potrzebne
23 godziny temu, 12:15
Chusteczki będą potrzebne
Nasze propozycje filmowe na ten weekend to dwa polskie filmy biograficzne - "Ania" i "Johnny". To dwie wzruszające opowieści o życiu aktorki Anny Przybylskiej i księdza Jana Kaczkowskiego.
Jubileuszowa "Jesień organowa"
22 godziny temu, 12:35
Jubileuszowa
Przed nami jubileuszowa, dziesiąta Piotrkowska Jesień Organowa. Cykl koncertów rozpoczyna się w najbliższy piątek.
25 ton nielegalnych odpadów w Piotrkowie
Łódzka Krajowa Administracja Skarbowa (KAS) zatrzymała w Piotrkowie Trybunalskim przewóz niemal 25 ton nielegalnych odpadów z Wielkiej Brytanii do Polski. Towar był przewożony niezgodnie z wymaganiami przemieszczania odpadów. Organizatorom nielegalnego transportu grożą kary pieniężne do 100 tys. zł.
Bilety MZK po nowemu. Już od piątku
Już w piątek 7 października w życie wchodzą duże zmiany w biletach MZK w Piotrkowie. Zmieniają się nie tylko ceny, ale także rodzaje biletów. Znika bilet jednorazowy, a jego miejsce zastąpi bilet godzinny. Będzie się także opłacało wyrobić Piotrkowską Kartę Mieszkańca.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat