Publiczny Różaniec w Piotrkowie przeciw aborcji [FILM ZDJĘCIA]
Punktualnie o godzinie 12 w sobotę (20.07.2024) zgromadzeni przy klasztorze oo. Bernardynów w Piotrkowie uczestnicy "Publicznego Różańca" modlili się o zatrzymanie aborcji w Polsce.
788 km z Gdyni do Zakopanego przez Piotrków. Wszystko dla chorych dzieci
Piotrkowianin Marek Łągwa przemierza Polskę na rolkach. W 10 dni chce pokonać trasę znad morza do stolicy polskich Tatr. Wszystko w ramach akcji charytatywnej "Na rolkach przez Polskę dla małych serc”, która ma na celu zbieranie pieniędzy na Pomorskie Hospicjum dla Dzieci. W sobotę odwiedził swoje rodzinne miasto.
Nowa Rada Nadzorcza Elektrociepłowni Piotrków
Waldemar Szulc został nowym przewodniczącym Rady Nadzorczej miejskiej spółki Elektrociepłownia. Poprzednim szefem RN był Andrzej Kacperek, b. wiceprezydent Piotrkowa. Nową radę powołał w piątek prezydent Juliusz Wiernicki.
Karambol na A1 koło Radomska
15 godzin temu, 11:34
Karambol na A1 koło Radomska
5 samochodów uczestniczyło w karambolu do jakiego doszło w sobotę ok. 9:00 na autostradzie A1 na wysokości Dobryszyc koło Radomska. Nikomu nic się nie stało.
Czy powróci komunikacja miejska z Piotrkowa do Bełchatowa i Sulejowa?
Przez lata mieszkańcy regionu korzystali z komunikacji miejskiej, aby dojechać z Piotrkowa do Bełchatowa (linia 22), czy z Piotrkowa do Sulejowa (linie 17 i 14). Z czasem jednak dojazdy zlikwidowano, gdy na obu trasach pojawiły się prywatne busy. Jak zapowiada jednak prezydent Piotrkowa Juliusz Wiernicki jest szansa, aby taka komunikacja została przywrócona.
Wypadek na DK74 w Gomulinie
21 godzin temu, 05:45
Wypadek na DK74 w Gomulinie
Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w sobotę nad ranem w miejscowości Gomulin - Kolonia. Kierujący Fiatem z niewyjaśnionych przyczyn stracił panowanie i wypadł z drogi.
Kwitnie woda w Bugaju. Czy to groźne dla ludzi?
"Kożuch" na wodach Bugaju niepokoi mieszkańców wypoczywających na terenie jeziora, nieprzyjemna dla wzroku i węchu zielona warstwa może dryfować po całym terenie zbiornika wodnego. Jak dowiedzieliśmy się w Polskim Związku Wędkarskim, są to osady z dna jeziora, mogą przeszkadzać nie tylko miłośnikom wędkowania.
Publiczny Różaniec w Piotrkowie. Uczestnicy będą modlić się o zatrzymanie aborcji
W kalendarium cyklicznych spotkań różańcowych w Piotrkowie zagościć ma nowe wydarzenie, "Publiczny Różaniec" organizowany przez fundację Życie i Rodzina ma przyciągnąć wiernych, którym na sercu leży sprawa aborcji. Organizatorzy zapraszają już w sobotę (20.07.2024) na plac Kościuszki o godzinie 12:00.
Pożar samochodu na A1 koło Kamieńska
Tuż przed 13:00 na A1 między węzłami Piotrków Trybunalski Południe a Kamieńsk na drodze w kierunku Katowic zapalił się samochód osobowy. Zablokowane były dwa pasy ruchu.
Uroczyste obchody Święta Policji w Piotrkowie
W związku ze zbliżającym się 105 świętem policji, które przypada na 24 lipca Komenda Miejska Policji w Piotrkowie Trybunalskim zorganizowała w piątek (19.07.2024) uroczyste obchody na Placu Niepodległości. Przyznano medale oraz wyróżnienia, rozdano również awanse piotrkowskim funkcjonariuszom.
reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat