Świąteczna zbiórka dla dzieci z Domu Dziecka
Piotrkowska policja zaprasza do udziału w świątecznej zbiórce dla podopiecznych Domu Małego Dziecka w Piotrkowie. Akcja prowadzona będzie w sobotę od godz. 9:00 przy sklepach w Rozprzy oraz Niechcicach.
Nowy radiowóz dla komisariatu w Grabicy
Z nowego, nieoznakowanego radiowozu mogą już korzystać policjanci z komisariatu w Grabicy. W czwartek kluczki do nowego samochodu odebrał komendant komisariatu.
Zmiana organizacji ruchu na A1
W godzinach porannych w poniedziałek, na około 30-40 minut zamknięta zostanie autostrada A1 na odcinku między węzłami: Tuszyn i Piotrków Trybunalski, na jezdni w kierunku Katowic. Uwaga na utrudnienia.
Pomost na miejskim kąpielisku w Piotrkowie
- Można powiedzieć, że to takie molo - tak o nowej atrakcji na miejskim kąpielisku "Słoneczko" mówi Leszek Heinzel, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji. Na plaży instalowany jest pomost, po którym będzie można spacerować, nie tylko latem, ale także zimą.
Pogoda na weekend
03.12.2021 09:39
Pogoda na weekend
Ostatnie dni przyniosły nam pogodę raczej zmienną: było trochę przejaśnień, ale przeważały chmury. Popadał też śnieg, pokropił deszcz, powiał silniejszy wiatr. A co czeka nas w weekend?
33. Męski Publiczny Różaniec w sobotę przejdzie ulicami miasta
Już po raz 33. w Piotrkowie odbędzie Męski Publiczny Różaniec. Wydarzenie tradycyjnie organizowane jest w pierwszą sobotę miesiąca. Modlitwa rozpocznie się o godz. 10:00 pod kościołem pw. Najświętszego Serca Jezusowego.
Zapraszamy na zapalenie światełek na miejskiej choince
Już tradycyjnie w mikołajki rozbłyśnie miejska choinka ustawiona w Rynku Trybunalskim. Zapalenie światełek na bożonarodzeniowym drzewku zaplanowano o godz. 17:00. Nie zabraknie także niespodzianek dla najmłodszych.
Dachowanie na S8
03.12.2021 07:36
Dachowanie na S8
Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło w nocy z czwartku (02.12.2021) na piątek (03.12.2021) na trasie S8 . W Wolborzu dachował samochód osobowy.
Droga Aleksandrów-Rożenek już gotowa
Blisko 4,5 km drogi zyskało nową nawierzchnię dzięki modernizacji drogi Aleksandrów-Rożenek. Wykonanie inwestycji nie tylko poprawi komfort jazdy, ale przede wszystkim zwiększy bezpieczeństwo.
Co dzieje się na budowie ronda przy ul. Wierzejskiej?
W listopadzie miejscy urzędnicy informowali, że w pierwszej połowie grudnia znów będzie można przejechać ulicą Wierzejską. Sprawdziliśmy aktualne zaawansowanie prac przy budowie ronda.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat