Artykuły do tagu: Alkohol

Awanturował się w aptece, został ukarany mandatem
Piotrkowscy policjanci otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie, który zakłócał porządek w jednej z aptek na terenie miasta. Do zdarzenia doszło we wtorkowe popołudnie przy ulicy Słowackiego.
Najechał na leżącego na jezdni mężczyznę. Pieszy nie żyje, a kierowca był pijany
Do 8 lat pozbawienia wolności grozi 31-latkowi, który kierując audi w stanie nietrzeźwości najechał na leżącego na jezdni mężczyznę i odjechał z miejsca zdarzenia. 58-letni pieszy poniósł śmierć na miejscu.
Wszywka alkoholowa Wrocław: co musisz wiedzieć przed zabiegiem
Wszywka alkoholowa stanowi efektywny sposób terapii alkoholizmu. Jest to procedura medyczna, w której implant zawierający disulfiram jest wszywany pod skórę pacjenta. Disulfiram jest lekiem, który powoduje nieprzyjemne reakcje fizyczne po spożyciu alkoholu, takie jak nudności, wymioty, ból głowy, a nawet utrata przytomności. Ta metoda działa jako silny środek odstraszający, który pomaga pacjentom unikać picia. Wszywka alkoholowa jest szczególnie efektywna w leczeniu osób, które mają trudności z utrzymaniem abstynencji, mimo wielokrotnych prób leczenia.
Pijany kierowca wjechał w garaż. Uszkodził
Przed sądem stanie 22-letni mieszkaniec powiatu piotrkowskiego, który pomimo wypitego alkoholu postanowił prowadzić auto, nie zważając na to, jakie poważne zagrożenie stanowi na drodze. Kierujący volkswagenem prowadził pojazd mając w swoim organizmie ponad 1,5 promila alkoholu oraz sądowy zakaz kierowania pojazdami.
Odtrucia alkoholowe Warszawa - pierwszy krok do zdrowia
Uzależnienie alkoholowe jest poważnym problemem społecznym, który prowadzi do wielu negatywnych konsekwencji zdrowotnych. To stan, w którym jednostka nie jest w stanie kontrolować swojego spożycia alkoholu, mimo szkodliwych efektów na jej zdrowie i życie.
Odtruwanie alkoholowe Łódź - najczęstsze pytania
Odtruwanie alkoholowe Łódź, inaczej nazywane detoksykacją alkoholową, jest procesem medycznym, który ma na celu usunięcie toksyn alkoholowych z organizmu. Jest to procedura zazwyczaj przeprowadzana pod nadzorem lekarza i często jest pierwszym krokiem w leczeniu uzależnienia od alkoholu.
Kolizja na autostradzie A1. Kierowca był nietrzeźwy
Do kolizji drogowej doszło w czwartek przed godziną 13.00 na autostradzie A1. Zderzyły się dwa samochody. Jeden z kierowców był pod wpływem alkoholu.
Jechała po pijanemu. Policja zatrzymała 37-latce prawo jazdy i... samochód
Piotrkowscy policjanci zatrzymali 37-latkę, która kierowała pojazdem w stanie nietrzeźwości. Dalszą jazdę udaremnił kobiecie świadek, który widział jak wcześniej spożywała alkohol. Kobieta wkrótce odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Zgodnie z nowelizacją przepisów pojazd kobiety został zabezpieczony.
Kompletnie pijana opiekowała się dzieckiem
Za narażenie dziecka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia odpowie 29-letnia bełchatowianka. Nietrzeźwa matka sprawowała opiekę nad 15-miesięczną córką. W organizmie miała ponad 3 promile alkoholu. Na zagrożenie to zareagował przypadkowy świadek. Policjanci zaopiekowali się dzieckiem do czasu przyjazdu medyków. Kobieta trafiła do policyjnej celi. O dalszym jej losie zdecyduje sąd.
Stres przed egzaminem utopił w alkoholu
31-latek z Radomska przystąpił do egzaminu na prawo jazdy pod wpływem alkoholu. Badanie wykazało 2,5 promila. Była to 7 próba zdobycia przez 31-latka prawa jazdy. Jak powiedział policjantom, chciał w ten sposób się odstresować.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat