Advertisement

Artykuły do tagu: Gorzkowice

Chcą dbać o środowisko
W Szkole Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Gorzkowicach odbyły się zajęcia pod nazwą "STOP PLASTIK". Ich celem było uświadomienie uczniom, w jaki sposób możemy powtórnie wykorzystać odpady plastikowe i nie tylko.
Patriotyczny tydzień w Gorzkowicach [ZDJĘCIA]
W poniedziałek w Gorzkowicach zainaugurowano patriotycznych tydzień, którego zwieńczeniem będą uroczystości Święta Niepodległości. Podczas pierwszego dnia wydarzeń nie zabrakło gości oraz biało-czerwonych symboli i artystycznych występów.
Strażak-ochotnik w karetce pogotowia
W najbliższych dniach strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Gorzkowicach zamienią swoje wozy ratowniczo – gaśnicze w karetkę pogotowia ratunkowego.
Gorzkowicki samorząd będzie sprzedawać węgiel
W związku z uchwaloną przez Sejm ustawą o zakupie preferowanym paliwa stałego przez gospodarstwa domowe regulującą dystrybucję i sprzedaż węgla przez jednostki samorządu terytorialnego, gmina Gorzkowice przystępuje do wstępnego oszacowania ilości węgla niezbędnego do zamówienia dla mieszkańców.
Powstaje nowa świetlica wiejska
Trwają zawansowane prace budowlane przy budynku świetlicy wiejskiej w Grabostowie w gminie Gorzkowice. W ramach trwających prac aktualnie wykonywana jest podbitka, opaska wokół budynku oraz wykończenie łazienek i kuchni.
Przedszkolaki sadziły drzewka
Sadzenie drzew, zwłaszcza w obliczu zachodzących zmian klimatycznych, to jedno z najważniejszych działań ekologicznych. Wiedzą o tym także przedszkolaki z Przedszkola Samorządowego w Gorzkowicach, które w tym roku wzięły udział w prezydenckiej akcji #sadziMy.
Dzień przedszkolaka w Gorzkowicach [ZDJĘCIA]
20 września obchodzony jest Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Z tej okazji wyjątkową zabawę zorganizowano w Przedszkolu Samorządowym w Gorzkowicach.
Dożynki w Gorzkowicach [ZDJĘCIA]
W niedzielę w Gorzkowicach odbyły się dożynki parafialne. W trakcie wydarzenia podziękowano Bogu i rolnikom za zebrane plony i trud rolniczy związany z codzienną, ciężką pracą na roli.
Piknik rodzinny w Bujniczkach [ZDJĘCIA]
W sobotę w Bujniczkach w gminie Gorzkowice odbył się piknik rodzinny zorganizowany przez Koło Gospodyń Wiejskich "Niezapominajki". Na przybyłych czekało wiele atrakcji.
Dni Promocji Zdrowia tym razem w Gorzkowicach
Samodzielny Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim zorganizował drugie wydarzenie pod nazwą ,,Dni promocji zdrowia i rehabilitacji dla osób z powiatu piotrkowskiego” w ramach Budżetu Obywatelskiego ŁÓDZKIE NA PLUS na rok 2022″. Tym razem na terenie Domu Kultury w Gorzkowicach.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat