Artykuły do tagu: Gorzkowice

Wyniki w gminach Aleksandrów i Gorzkowice
Wyniki wyborów na wójtów gmin Aleksandrów i Gorzkowice pokazują wysokie poparcie dla urzędujących polityków. Wójtem gminy Aleksandrów pozostaje Paweł Mamrot, a w gminie Gorzkowice urząd zachowa Alojzy Włodarczyk.
09.03.2024 08:50
Świętowali Złote Gody
Każdy jubileusz jest okazją do świętowania, ale Złote Gody to rocznica niezwykła. To właśnie ta piękna okazja była powodem uroczystości, jaka odbyła się w Gorzkowicach. 50. rocznicę zawarcia związku małżeńskiego świętowało 17 par.
Podróż zakończył na płocie
Zbyt szybka jazda często bywa powodem drogowych problemów. Tak było także w przypadku zdarzenia drogowego, do którego doszło w Kolonii Żuchowice (gm. Gorzkowice). Na szczęście kierowcy nic się nie stało.
Rodzice przekazali sprzęt sportowy na rzecz szkoły
Szkoła Podstawowa w Gorzkowicach wzbogaciła się o nowy sprzęt sportowy. Taki prezent postanowili podarować rodzice uczniom uczęszczającym do tej placówki.
Ruszyły prace geodezyjne w powiecie piotrkowskim
Zgodnie z Ustawą Prawo Geodezyjne i Kartograficzne w Powiecie Piotrkowskim rozpoczęły się prace związane z modernizacją ewidencji gruntów i budynków. Geodeci działają już na terenie gmin Gorzkowice, Grabica oraz Ręczno.
Uwaga na oszustów! Podszywają się pod pracowników urzędu
Na terenie gminy Gorzkowice pojawili się oszuści, którzy podszywają się pod pracowników Urzędu Gminy. Pod pretekstem kontroli systemu ogrzewania oszuści wchodzą do domu.
Ludzie z regionu obejmą ministerialne teki
Katarzyna Nowakowska z Piotrkowa oraz Łukasz Krasoń pochodzący z gminy Gorzkowice (oboje reprezentujący ugrupowanie Polska 2050) zostali wiceministrami w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.
Ogromna inwestycja w gminie Gorzkowice. Mieszkańcy mówią: nie!
Chodzi o farmę fotowoltaiczną. Ogromną farmę, która ma zająć 112 hektarów i wytwarzać moc 150 megawatów. Realizować będzie ją prywatny inwestor, a jej wartość to nawet 500-600 milionów złotych.
Oddaj krew i pomóż. Zapraszamy na akcję w Gorzkowicach
Zapraszamy na kolejną akcję poboru krwi. Tym razem tym życiodajnym płynem będzie można podzielić się w Gorzkowicach. Akcję zaplanowano już w niedzielę.
Kończą świetlicę w Gorzkowiczkach
Kolejne prace modernizacyjne dla lokalnej społeczności. Kończą się prace w Gorzkowiczkach, gdzie budynek OSP przebudowywany jest na świetlice.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat