Aktualna pogoda
Środa, 18.01.2017 16:00:00

-5 °C

Temp. Odczuwalna: -5 °C
Wilgotność: 71%
Ciśnienie: 1042 hPa
Wschód słońca: 07:40
Kierunek wiatru: Wschodni
Prędkość wiatru: 7.2 km/h
Widoczność: 6.0 km
Zachód: 16:03
Najbliższe dni
Czwartek
19.1.2017
Umiarkowane zachmurzenie
-4 °C | -7 °C
Piątek
20.1.2017
Pochmurnie
1 °C | -1 °C
Sobota
21.1.2017
2 °C | -2 °C
Niedziela
22.1.2017
Częściowe zachmurzenie
1 °C | -6 °C
Poniedziałek
23.1.2017
Pogodnie
-1 °C | -6 °C
Zimowy rajd PTTK
przedwczoraj, 07:39
Zimowy rajd PTTK
W sobotę odbyła się kolejna edycja zimowego rajdu „Puchowy śniegu tren". W imprezie uczestniczyły 4 drużyny, które korzystając z pięknej, zimowej pogody, wyruszyły na odkrywanie tajemnic lasu.
Trasa do narciarstwa biegowego na stadionie Concordii?
Trasa do narciarstwa biegowego w Piotrkowie? Taki pomysł ma Ośrodek Sportu i Rekreacji. Tor miałby powstać na stadionie miejskim Concordia znajdującym się przy ul. Żwirki 6.
Widzisz? Reaguj! Jeden telefon może uratować czyjeś życie
W ciągu ostatniej doby w Polsce z powodu wychłodzenia zmarło 7 osób. Od 1 listopada w całym kraju życie straciły w ten sposób 53 osoby. Nie przechodźmy obojętnie obok człowieka śpiącego na ławce.
Puchowy śniegu tren. Zapraszamy na zimowy rajd
Zapraszamy do udziału w rajdzie. Cel? Poznawanie walorów przyrodniczych okolic Piotrkowa w okresie zimowym. Start? 14 stycznia o 10.00 przy pętli autobusowej na ul. Wierzeje.
Będzie mroźno i wietrznie - nadciąga prawdziwa zima
Wraca zima... i wygląda na to, że zanosi się na powrót z przytupem.
Nadchodzi mróz. Będzie ślisko
Po ostatnich dość ciepłych, ale i deszczowych dniach nadchodzą mrozy. Na razie na szczęście nie będą tak wysokie jak na północy USA czy w Rosji, ale i tak możemy się spodziewać temperatur w granicach -7 czy -8 stopni.
Piotrkowscy policjanci zauważyli leżącego na ziemi mężczyznę. Okazało się, że 23-letni mieszkaniec powiatu był pod wpływem alkoholu. Gdyby nie interwencja funkcjonariuszy, mógłby zamarznąć.
Za nieusunięcie śniegu z chodnika grozi mandat, a nawet grzywna
Przypominamy, że odśnieżanie chodników przylegających do nieruchomości to obowiązek właścicieli posesji. Za jego niedopełnienie możemy otrzymać mandat od strażników miejskich.
Atak zimy w Piotrkowie i regionie
Z północy płynie do nas front zimnego powietrza arktycznego. Nastąpił pierwszy atak zimy - pomimo że cały czas trwa astronomiczna jesień. Do Strefy FM dzwonią już pierwsi słuchacze, którzy alarmują, że... zima zaskoczyła drogowców.
Jaka pogoda w weekend?
25.11.2016 09:28
Jaka pogoda w weekend?
Do rozpoczęcia astronomicznej zimy pozostało jeszcze 25 dni. Pogodę, jak na tę porę roku, mamy znośną, ale - jak ostrzega obserwator przyrody - w najbliższych dniach ochłodzi się.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc