Artykuły do tagu: Wypadek

Zderzenie trzech aut na Wojska Polskiego
Do kolizji trzech osobowych doszło we wtorek około godziny 16 na ulicy Wojska Polskiego.
Potrącenie rowerzysty w Al. 800-lecia
Do groźnego wypadku doszło w poniedziałek po godzinie 8 w pobliżu ronda Zygmunta Zaremby w Piotrkowie. Kierujący Hyundaiem potracił rowerzystę na przejeździe rowerowym.
Zderzenie na Słowackiego
Do kolizji dwóch samochodów osobowych doszło w środę około 13:30 na skrzyżowaniu ulic Słowackiego i Daniłowskiego (na wysokości domu handlowego Mister).
Wypadek na A1 jeden z pojazdów dachował
Do wypadku pojazdów na autostradzie A1 doszło około godziny 8:40. Na wysokości miejscowości Wygoda. Zablokowany jest jeden pas ruchu w kierunku Gdańska.
Znęcał się nad partnerką. 36-latek może trafić do więzienia
Tomaszowscy policjanci zatrzymali 36-latka, który groził i znęcał się nad swoją partnerką. Naraził także 3-letniego syna na niebezpieczeństwo, prowadząc pojazd i sprawując opiekę nad 3-latkiem, gdy był pod wpływem środków odurzających. Sprawa wyszła na jaw, kiedy policjanci pojechali na miejsce nieszczęśliwego wypadku, w którym partnerka mężczyzny wypadła z balkonu tomaszowskiego bloku.
Zderzenie pojazdów na Sulejowskiej
Do zderzenia dwóch pojazdów osobowych doszło około godziny 10 na ul. Sulejowskiej przy stacji benzynowej, na wjeździe do centrum handlowego.
Prokuratura bada okoliczności wypadku. Mężczyzna zmarł w szpitalu
Prokuratura Rejonowa w Piotrkowie prowadzi śledztwo w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło 29 marca na ulicy Słowackiego. Kierujący autobusem komunikacji miejskiej potrącił przechodzącego na pasach pieszego. Mężczyzna tego samego dnia zmarł w szpitalu. Kierowca nie usłyszał jeszcze zarzutów.
Zderzenie dwóch osobówek na DK12 w Sulejowie
Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło około godziny 11:17 na ulicy Opoczyńskiej w Sulejowie, droga jest już przejezdna.
Śmiertelne potrącenie rowerzysty pod Piotrkowem
Do śmiertelnego wypadku doszło w czwartek na drodze wojewódzkiej 716 pod Piotrkowem. Samochód osobowy potrącił rowerzystę. Kierujący jednośladem nie przeżył.
Wypadek z udziałem samochodu i motocykla na Krakowskim Przedmieściu [Zdjęcia]
Zdarzenie miało miejsce około godziny 14:10. Na skrzyżowaniu Drogi Krajowej nr 91 z ul. Mazowiecką i ul. Moryca. Młody mężczyzna kierujący motocyklem został odwieziony do szpitala.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat