Artykuły do tagu: Wypadek

Scania uderzyła w bariery na S8
W piątek około godziny 23.30 doszło do wypadku na drodze ekspresowej S8 na wysokości Wolborza. Ciężarówka uderzyła w bariery. Droga była zablokowana przez kilka godzin.
Czołowe zderzenie w Piotrkowie. Kierowca nie żyje [AKTUALIZACJA]
Do następnego niebezpiecznego zdarzenia doszło w nocy na przełomie piątku i soboty na ulicy Dmowskiego w Piotrkowie. Droga była całkowicie zablokowana. Jak poinformowała w poniedziałek piotrkowska policja, mimo hospitalizacji kierowca mitshubishi zmarł.
Karambol na DK12. Ponownie tworzyły się ogromne korki
To już kolejne zdarzenie w piątek na drogach naszego regionu, a także następne na DK12, tym razem w Poniatowie doszło do zderzenia 5 pojazdów.
Groźne zderzenie dwóch mazd
Do groźnego zdarzenia doszło w piątek w godzinach popołudniowych na ulicy Konopnickiej w Milejowie.
Radny Gajda miał wypadek
Podczas wykonywania obowiązków służbowych Piotr Gajda uległ wypadkowi i trafił do szpitala. Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić, do zdarzenia doszło w środę (24.11) na cmentarzu prawosławnym, gdzie radny został ranny w brzuch.
Groźne zderzenie na A1. Rozszczelniona cysterna [AKTUALIZACJA]
W środę w godzinach popołudniowych na autostradzie A1 doszło do bardzo poważnej kolizji z udziałem dwóch ciężarówek. Ze względu na rozszczelniony zbiornik cysterny trasa była zablokowana. Przed godz. 20:00 ruch na autostradzie został udrożniony na obu pasach.
Groźne zderzenie w Piotrkowie
W poniedziałek w godzinach porannych na skrzyżowaniu Alei Sikorskiego i Concordii doszło do zderzenia dwóch samochodów.
Łukasz chce znów wstać. Pomóc może każdy
Wielki finał akcji "Pomóżmy Łukaszowi wstać" coraz bliżej. Przedstawiciele Szkoły Podstawowej w Srocku, wolontariusze z Piotrkowa i powiatu piotrkowskiego, a przede wszystkim rodzina Łukasza Tabały, nadal apeluje jednak o włączanie się w pomoc.
20-latka potrącona na pasach w Piotrkowie, wypadek także w Ręcznie
Do groźnego zdarzenia drogowego doszło w piątkowy (19.11.2021) poranek na ul. Żelaznej w Piotrkowie Trybunalskim. Samochód osobowy potrącił tam młodą kobietę, która wskutek odniesionych obrażeń, trafiła do szpitala.
Cztery auta zderzyły się na DK12[AKTUALIZACJA]
Do groźnie wyglądającej kolizji doszło w Korytnicy na krajowej "dwunastce". Droga była zamknięta dla ruchu, a potem ruch odbywał się wahadłowo. Przed godz. 14:00 droga została udrożniona.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat