Artykuły do tagu: WORD

Piotrkowski WORD ponownie będzie samodzielny?
Czy Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Piotrkowie będzie ponownie samodzielnym organizmem? Takiej możliwości nie wykluczył wicemarszałek województwa łódzkiego Piotr Wojtysiak. - Ta decyzja jest przed nami – powiedział w rozmowie z Radiem Strefa FM.
Młodzi kierowcy mają być bezpieczni
Najzdolniejsi oraz utalentowani uczniowie z całego regionu będą mogli wziąć udział w kursie podnoszącym umiejętności kierowania samochodem w trudnych warunkach. To nie tylko nagroda za dobre wyniki w nauki czy sporcie, ale też poprawa bezpieczeństwa młodych kierowców w Łódzkiem. Projekt jest realizowany wspólnie przez województwo łódzkie i Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy w Sieradzu.
Wypadek podczas egzaminu na prawo jazdy. Kursant przewieziony do szpitala. Groźne zdarzenie na skrzyżowaniu Sikorskiego i Kostromskiej
Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w środę przed południem. Na skrzyżowaniu ulicy Kostromskiej i Al. Sikorskiego w Piotrkowie zderzyły się dwa pojazdy: osobowy mercedes i motocykl marki suzuki. Wypadek miał miejsce podczas egzaminu przeprowadzanego przez WORD. Zdający został przewieziony do szpitala.
XLV Wojewódzki Finał Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
Uczniowie szkół podstawowych województwa łódzkiego rywalizowali dziś (23.05.2024) na terenie WORD-u w Piotrkowie Trybunalskim w XLV Wojewódzkim Finale Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Młodzi konkurowali w testach z wiedzy teoretycznej, mieli do wykonania zadanie z pierwszej pomocy. W części sprawnościowej finaliści mieli do pokonania rowerem miasteczko ruchu drogowego oraz sprawnościowy tor rowerowy.
Stres przed egzaminem utopił w alkoholu
31-latek z Radomska przystąpił do egzaminu na prawo jazdy pod wpływem alkoholu. Badanie wykazało 2,5 promila. Była to 7 próba zdobycia przez 31-latka prawa jazdy. Jak powiedział policjantom, chciał w ten sposób się odstresować.
Bezpłatnie ustawią światła
W najbliższą sobotę w Piotrkowie odbędzie się kolejna odsłona kampanii „Twoje Światła - Nasze Bezpieczeństwo”. Dzięki niej będzie można bezpłatnie sprawdzić ustawienie świateł w swoim samochodzie.
Sprawdź, popraw i bądź bezpieczny
W najbliższą sobotę w Piotrkowie odbędzie się kolejna odsłona kampanii „Twoje Światła - Nasze Bezpieczeństwo”. Dzięki niej będzie można bezpłatnie sprawdzić ustawienie świateł w swoim samochodzie.
Ponowna odsłona akcji „Świeć Przykładem”
Policjanci wspólnie z Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego uświadamiali, jak ważne jest bycie widocznym na drodze. To już kolejna edycja akcji informacyjno-edukacyjnej pod nazwą „Świeć Przykładem”.
Egzaminy na prawo jazdy będą droższe
Jeszcze w czerwcu zapłacimy więcej za egzamin na prawo jazdy. Podwyżki dotyczą zarówno egzaminów teoretycznych jak i praktycznych, i obejmują wszystkie ośrodki WORD w Łódzkiem.
Drogowe zmagania w piotrkowskim Wordzie
Piotrkowski Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego zorganizował 44. edycję Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Zawody odbyły się pod honorowym patronatem wojewody łódzkiego Karola Młynarczyka.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat