Artykuły do tagu: Straż pożarna

21 godzin temu, 11:13
Pożar auta na Polnej
Do zapalenia się samochodu marki Volvo doszło w piątkowe (21.06.2024) przedpołudnie na ul. Polnej w Piotrkowie Trybunalskim. Ruch w tym miejscu był przez kilkadziesiąt minut ograniczony.
Konary wisiały nad jezdnią. Interweniowała straż pożarna
Piotrkowscy strażacy interweniowali w czwartkowe popołudnie na ulicy Wolborskiej w Piotrkowie. Konary drzewa w niebezpieczny sposób wisiały nad jezdnią, powodując zagrożenie dla przejeżdżających kierowców i pieszych.
Piotrkowskie dzieci „Kręci Bezpieczeństwo Nad Wodą”
Pierwszy dzień lata (20.06.2024) upłynął na piotrkowskim Słoneczku pod kątem bezpieczeństwa. Wszystko za sprawą pikniku "Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą" na którym młodzi piotrkowianie mogli dowiedzieć się: jak bez szwanku spędzać czas nad wodą, co zrobić w wypadku gdy zauważymy, że ktoś potrzebuje pomocy oraz jak prawidłowo wezwać służby ratunkowe.
Strażacy pospieszyli na pomoc... kaczuszkom
Do niecodziennej interwencji doszło na terenie radomszczańskiego szpitala. Jak poinformował portal radomsko24.pl, strażacy uratowali małe kaczuszki, które wpadły do studzienki kanalizacyjnej.
Pożar osobówki we Włodzimierzowie
Osobowy opel vectra zapalił się na drodze wojewódzkiej 742 we Włodzimierzowie. Początkowo pojazd próbowali ugasić świadkowie zdarzenia. Konieczna była jednak interwencja straży pożarnej.
Miasto zalane. Strażacy mieli sporo pracy po nawałnicy
W miniony weekend przez nasz region ponownie przeszły burze z obfitymi opadami deszczu. W niektórych miejscach ulewy szczególnie dały się we znaki mieszkańcom. Strażacy mieli pełne ręce roboty, zwłaszcza w Sulejowie.
Strażacy świętowali swój dzień
Liczne odznaczenia i awanse zawodowe, do tego wiele słów uznania i życzeń od przełożonych oraz przybyłych gości. Tak w skrócie wyglądał Powiatowy Dzień Strażaka, który w tym roku zorganizowano w Dąbrowie nad Czarną w gminie Aleksandrów. Po oficjalnych uroczystościach każdy mógł skorzystać z atrakcji, przygotowanych w ramach pikniku rodzinnego.
Nurkowie przeczesywali jezioro Bugaj. Akcja poszukiwawcza strażaków w Piotrkowie [Aktualizacja]
Nurkowie oraz łódź ze specjalistycznym sprzętem przeszukiwała w czwartkowy wieczór piotrkowskie jezioro Bugaj. Według naszych informacji, służby zostały powiadomione o pozostawionym przy brzegu rowerze i odzieży.
Kierowca skody zderzył się z ciężarówką. Zginął na miejscu. Ciężarówka spłonęła.
Śmiertelny wypadek na obwodnicy Bełchatowa. W miejscowości Nowy Świat na krajowej 74-ce, doszło do zderzenia samochodu osobowego i ciężarowego. Obrażenia kierowcy osobówki były na tyle poważne, że nie udało się go uratować.
Pożar budynku przy Przemysłowej
Cztery zastępy z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej pracowały przy gaszeniu pożaru przy ul. Przemysłowej w Piotrkowie Trybunalskim. We wtorek wieczorem płonął tam budynek mieszkalny.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat