Advertisement

Artykuły do tagu: straż pożarna

Poważny pożar w okolicach Bugaja
Z odległości nawet kilkunastu kilometrów widoczne były kłęby dymu, które unosiły się nad Piotrkowem. Płonął budynek w okolicach ronda Bugaj, nieopodal ulicy Gipsowej. Na miejscu pracowali strażacy i inne służby. Część miasta pozbawiona była czasowo energii elektrycznej.
Tragiczny pożar w Kamocinie. Nie żyje jedna osoba
To był tragiczny poniedziałkowy poranek w gminie Grabica. We wczesnych godzinach porannych w miejscowości Kamocin doszło do pożaru domu jednorodzinnego. W pożarze śmierć poniosła kobieta.
Mężczyzna utopił się w Wolbórce
Tragedia w miejscowości Krzykowice w gminie Wolbórz. W sobotę przed godziną 13.00 mężczyzna utopił się w rzece Wolbórce. Ciało zostało wyłowione przez strażaków.
Znów niebezpiecznie w Polichnie
Trzy samochody osobowe zderzyły się na ekspresowej "ósemce" między węzłami Wolbórz i Polichno. Droga w kierunku Wrocławia jest całkowicie zablokowana.
Strażackie zawody
Wojewódzkie Zawody Sikawek Konnych i Przenośnych odbyły się w niedzielę w Przygłowie. Mimo iż, tamtejsza jednostka OSP organizuje je od kilkunastu lat, po raz pierwszy zmagania strażaków ochotników miały rangę wojewódzką.
03.07.2023 09:42
Znów groźnie na A1
Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w poniedziałek rano na autostradzie A1 na wysokości Stobiecka Szlacheckiego w powiecie radomszczańskim. Zderzyły się samochód dostawczy i osobówka.
Wybuch kompletnie zniszczył dom
Wybuch butli gazowej w Kielchinowie pod Bełchatowem. Drewniany dom został całkowicie zniszczony, a 41-letnia kobieta doznała rozległych oparzeń.
Ciężarówka wypadła z A1
Samochód ciężarowy z naczepą wypadł z drogi i wjechał do rowu. Do wypadku doszło na autostradzie A1 na wysokości Woli Bykowskiej.
Mężczyzna utopił się w jeziorze Bugaj
Ciało mężczyzny zostało wyłowione w niedziele wieczorem z jeziora Bugaj w Piotrkowie. W akcji brali udział strażacy z piotrkowskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej.
Pożar dostawczaka w Piotrkowie
Do pożaru samochodu dostawczego doszło w środę rano przy ulicy Słowackiego w Piotrkowie. Pojazd uległ całkowitemu spaleniu wraz z załadowanym towarem.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat