Artykuły do tagu: Piotr

Żeromskiego zamknięta od piątku
W związku z rozpoczynającą się modernizacją ul. Żeromskiego, od najbliższego piątku (24.05.2024) na okres trwania robót droga na odcinku od ronda Trybusa do ronda Żołnierzy Wyklętych zostanie wyłączona z ruchu. Zamknięcie tego odcinka powoduje zmianę trasy przejazdu od piątku autobusów linii: 0, 5, 6, 8, 9, 10. Jak czytamy na stronie Urzędu Miasta Piotrkowa wyłoniona firma budowlana będzie musiała zrealizować zadanie do 7 listopada 2024 r.
Potrącenie kobiety na Wojska Polskiego
Do zdarzenia doszło około godziny 10:18 na ul. Wojska Polskiego przy Placu Czarnieckiego. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca Peugeota nie ustąpił pierwszeństwa kobiecie przechodzącej przez oznakowane przejście dla pieszych. W wyniku zdarzenia kobieta trafiła do szpitala.
Młodzież z Piotrkowa podwójnie złota!
W niedzielę (19.05.2024) w hali Relax odbyły się dwa turnieje Ligi Wojewódzkiej w piłce ręcznej. Młodzi zawodnicy rywalizowali w kategoriach: chłopcy młodsi oraz chłopcy.
Protest przed Kwadratem.  Ponad 100 osób na spotkaniu przed PSM
Ponad 100 osób wzięło udział w poniedziałkowym proteście na terenie siedziby Piotrkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Mieszkańcy zaczynają się interesować tym, co dzieje się w ich spółdzielni.
Policja sprawdza czy zarząd PSM popełnił przestępstwo
Policja pod nadzorem prokuratury rejonowej w Piotrkowie wszczęła dochodzenie w sprawie podejrzenia popełnienia przestępstwa na szkodę mieszkańców Piotrkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej.
Ile kosztuje i ile czeka się na paszport w Piotrkowie Trybunalskim?
Jeżeli planujemy wakacyjny wyjazd do kraju spoza strefy Schengen, warto już dziś zarezerwować miejsce w kolejce urzędu paszportowego. Na dokument możemy poczekać nawet dwa miesiące. Coraz większe kolejki w punkcie paszportowym mogą znacznie wydłużyć czas oczekiwania na paszport. Sprawdziliśmy, ile kosztuje wyrobienie dokumentu w Piotrkowie.
„Wioska Wikinga” w Piotrkowie. Piknik historyczny na terenie Akademii Piotrkowskiej
Piknik historyczny „Wioska Wikinga” odbywa się na boisku Akademii Piotrkowskiej. To już 11. edycja tego wydarzenia, które przyciąga pasjonatów historii z Piotrkowa i regionu.
Piotrcovia na piątym miejscu
Ostatni mecz zdecydował o tym, że Piotrcovia zajęła piąte miejsce w końcowej tabeli sezonu 2023/2024 ORLEN Superligi szczypiornistek. Zespół Agaty Cecotki wygrał po zaciętym pojedynku z Młynami Stoisław Koszalin 27:26 (14:15) i w końcowym rozrachunku wyprzedził tego rywala o jeden punkt. Kibice obejrzeli bardzo widowiskowe spotkanie.
„Kwestia bezpieczeństwa dotyczy wszystkich Polaków”. Dariusz Joński w Piotrkowie Trybunalskim
Poseł Dariusz Joński, który jest „jedynką” Koalicji Obywatelskiej w Łódzkiem w wyborach do Parlamentu Europejskiego, przyjechał w niedzielę do Piotrkowa Trybunalskiego. To kolejny przystanek na trasie jego kampanii wyborczej. Na terenie bazaru przy ulicy Dmowskiego zorganizował konferencję prasową oraz rozmawiał z zainteresowanymi mieszkańcami.
Do godziny 23.00 w sobotę dla zwiedzających otwarte będzie piotrkowskie muzeum. To wyjątkowa okazja do zwiedzenia piotrkowskiego Zamku Królewskiego. Wszystko to w ramach Nocy Muzeów 2024.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat