Advertisement

Artykuły do tagu: A1

Sąd odroczył wydanie orzeczenia w sprawie listu żelaznego dla Sebastiana M.
Sąd Okręgowy w Piotrkowie Trybunalskim odroczył do 17 listopada wydanie orzeczenia w sprawie listu żelaznego dla Sebastiana M., podejrzanego o spowodowanie śmiertelnego wypadku na A1.
Zderzenie dwóch samochodów na A1
W poniedziałek wieczorem doszło do zderzenia dwóch pojazdów na autostradzie A1 (345 KM) w kierunku Katowic.
Zderzenie trzech pojazdów na A1
Do niebezpiecznego zdarzenia doszło na autostradzie A1 pod Piotrkowem Trybunalskim. W środę (25.10.2023) rano zderzyły się tam ze sobą trzy pojazdy, a droga była częściowo zablokowana.
Uwaga na utrudnienia na S8/A1
We wtorek (24.10.2023) rozpoczęły się prace gwarancyjne na węźle Piotrków Trybunalski Zachód. W związku z tym kierowcy jadący od strony Warszawy drogą ekspresową S8 w kierunku Katowic (A1) muszą liczyć się z ograniczeniami w ruchu.
Głośny wypadek na A1. Wysoki funkcjonariusz policji popełnił przestępstwo? Oświadczenie KWP w Łodzi
Szokujące ustalenia "Rzeczpospolitej" ujawniają dwie różniące się od siebie notatki policji w sprawie roli Sebastiana M. w tragicznym wypadku na autostradzie A1. Prokuratura Okręgowa w Warszawie bada, czy jedną z notatek sporządzono na czyjeś zlecenie i czy nie doszło do niedopełnienia obowiązków służbowych w związku z czynnościami podejmowanymi na miejscu wypadku drogowego oraz w okresie bezpośrednio po jego zaistnieniu, czyli czynu z art. 231 par. 1 Kodeksu karnego. W związku z publikacją "Rzeczpospolitej" łódzka policja opublikowała na swojej stronie oświadczenie, w którym zaprzecza ustaleniom dziennikarzy.
Zderzenie ciężarówek na autostradzie
Do zderzenia dwóch samochodów ciężarowych doszło na autostradzie A1 na wysokości Szczepocic. Do zdarzenia doszło we wtorek rano.
Z. Ziobro o nowych faktach w sprawie wypadku na A1
Co najmniej 308 km/h jechał kierowca bmw, który 16 września spowodował wypadek na autostradzie A1 w powiecie piotrkowskim. W wyniku tego zdarzenia zginęła trzyosobowa rodzina. Dodatkowo kierowca kii nie przekroczył przepisów ruchu drogowego. To najnowsze ustalenia biegłego w sprawie tego wypadku, a informacje te przekazał minister sprawiedliwości i prokurator generalny Zbigniew Ziobro, podczas konferencji prasowej w Piotrkowie.
Mercedes uderzył w ciężarówkę
Groźna kolizja na A1 w powiecie radomszczańskim. W poniedziałek przed godziną 11.00 zderzyła się osobówka z samochodem ciężarowym.
Sebastian M. zatrzymany w Zjednoczonych Emiratach Arabskich
Poszukiwany listem gończym Sebastian M., podejrzany o spowodowanie śmiertelnego wypadku na autostradzie A1 pod Piotrkowem, został zatrzymany. Taką informację przekazał Mariusz Kamiński, minister spraw wewnętrznych i administracji.
Wypadek na A1. Znowu zawiniła prędkość?
W niedzielę 1 października na autostradzie A1 w kierunku Gdańska doszło do kolejnego poważnego wypadku. Sportowe Audi zostało kompletnie zniszczone.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat