Advertisement

Artykuły do tagu: OPP

Nietrzeźwi i bez uprawnień na drogach regionu
Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim oraz mundurowi z OPP w Łodzi, pełniący służbę na terenie miasta i powiatu kontrolowali kierowców, poruszających się drogami regionu. Tylko jednego dnia policjanci zatrzymali aż trzech nietrzeźwych kierowców.
Polacy przekazali blisko 900 mln zł dla OPP z 1 proc. PIT
W tym roku w ramach rozliczenia PIT Polacy przekazali organizacjom pożytku publicznego (OPP) blisko 900 mln zł - poinformował PAP w piątek minister finansów Tadeusz Kościński. Zaznaczył, że to rekordowa kwota, o 25 mln zł wyższa niż w ubiegłym roku.
Piękna Noc Smart Shoppingu w Focus Mall
Galeria Focus Mall Piotrków Trybunalski zaprasza w piątek 10 czerwca w godzinach od 19.00 do 23.00 na Piękną Noc Smart Shoppingu. Z okazji tego wydarzenia sklepy przygotowały specjalne promocje i rabaty na aktualne kolekcje. W prezencie Klientki galerii będą mogły skorzystać z bezpłatnej usługi manicure.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat