Artykuły do tagu: Zima

Najlepsze sposoby na zimową aktywność
Zima to idealny czas, aby odkrywać radość z aktywności na świeżym powietrzu i cieszyć się pięknem śnieżnych krajobrazów. Jednak jeśli chcesz w pełni korzystać z zimowych przygód, ważne jest, aby odpowiednio się przygotować. Oto kilka wskazówek, jak cieszyć się zimą w zdrowy i aktywny sposób, nie zapominając o możliwościach oszczędzania dzięki kodom rabatowym.
Klatka przy Matejki. Schronisko apeluje!
W rejonie ulic Matejki i Słowackiego została ustawiona klatka, która ma pomóc schwytać bezdomną suczkę. Pracownicy schroniska dla bezdomnych zwierząt w Piotrkowie proszą o uwagę.
Pamiętaj o odśnieżaniu. Straż Miejska interweniuje
Ponad 40 interwencji w tym tygodniu odnotowali piotrkowscy strażnicy miejscy w sprawie zimowego utrzymania chodników. Właściciele budynków oraz administratorzy muszą wywiązywać się z obowiązku odśnieżania i usuwania śliskości. W innym przypadku grozi mandat, a nawet odpowiedzialność karna lub cywilna.
Ślisko na drogach. Wypadki na A1 i S8
Do dwóch niebezpiecznych zdarzeń doszło w nocy z poniedziałku na wtorek. Na drogach panują bardzo złe warunki do jazdy.
Wypadek na Krakowskim Przedmieściu
Do groźnego zdarzenia doszło w środę popołudniu na skrzyżowaniu ulic Krakowskie Przedmieście i Krótkiej. Jedna osoba została przetransportowana do szpitala.
-18,7 w powiecie piotrkowskim! Gdzie było najzimniej?
Temperatury minionej nocy w Polsce sięgały nawet -27 stopni Celsjusza. Na terenie powiatu piotrkowskiego najniższa z nich odnotowana została o godzinie 7.00 na stacji meteorologicznej w Sulejowie, gdzie temperatura wynosiła -18,68 stopni Celsjusza.
O szóstej rano na mróz?
Czy osoby przebywające w piotrkowskim schronisku dla bezdomnych są proszone o opuszczanie ośrodka o 6 rano? O takiej sytuacji informowali słuchacze wtorkowego magazynu Magiel na antenie Strefy FM Piotrków. Te informacje dementuje kierownik piotrkowskiego schroniska dla bezdomnych.
Niebezpiecznie na drogach! Liczne kolizje i wypadki w Piotrkowie i regionie
Do Piotrkowa znów zawitała zima. Silne opady śniegu i ujemna temperatura powodują niemałe zamieszanie na drogach.
Śnieg na piotrkowskich ulicach
Wszyscy sympatycy białego puchu pewnie z zadowoleniem przyjęli pierwsze tak większe opady śniegu w Piotrkowie. Jednak dla wielu mieszkańców radość z pięknego widoku kończy się wraz z wyjechaniem na piotrkowskie drogi.
Zimowe, tradycyjne kuligi saniami w Zakopanem z pochodniami, kapelą i ogniskiem
Chcesz w wyjątkowy sposób uczcić jakieś ważne w Twoim życiu wydarzenie, szukasz inspiracji do niezapomnianego wypadu z przyjaciółmi? Planujesz zimowy wypad? Zapraszamy do stolicy polskich gór!
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat