Artykuły do tagu: wypadek

20.01.2022 10:07
Badali miejsce wypadku
11 stycznia na ul. Hutniczej doszło do wypadku drogowego, w którym śmierć poniosła 91-letnia kobieta. Policja oraz Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta sprawdzali, czy do wypadku mogła przyczynić się infrastruktura drogowa tego miejsca.
Zderzenie Citroenów w al. Concordii. Dwie osoby w szpitalu
Do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowy doszło na skrzyżowaniu al. Concordii z ul. Dmowskiego. Na miejscu tworzą niewielkie korki.
Co zrobić, gdy potrącimy zwierzę?
Co zrobić, gdy doszło do wypadku z udziałem dzikiego zwierzęcia? Przede wszystkim nie udzielajmy im pomocy na własną rękę - apelują leśnicy.
Nie wyhamował i uderzył
Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w sobotę około 12:30 na ulicy Żelaznej w Piotrowie.
Uderzyła w drzewo, zapłaci 1,5 tys. zł
Nadmierna prędkość w połączeniu ze śliską nawierzchnią dość często powoduje nieprzyjemne w skutkach zdarzenia. Przekonała się o tym 37-latka, która jadąc jedną z lokalnych dróg w powiecie radomszczańskim, nie dostosowała prędkości do stanu nawierzchni jezdni i swoją podróż zakończyła uderzając w drzewo. Dodatkowo będzie musiała zapłacić 1500 zł mandatu.
Śmiertelne potrącenie 91-latki na Hutniczej
Do śmiertelnego w skutkach potrącenia doszło we wtorkowe (11.01.2022) przedpołudnie na ul. Hutniczej w Piotrkowie Trybunalskim. Na miejsce wezwany został zespół Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Na pomoc było już jednak za późno.
Awaryjne lądowanie awionetki. Są straty
Niebezpiecznie było dzisiaj w Dębowej Górze-Kolonii. W tej niewielkiej wsi w gminie Aleksandrów awaryjnie lądował pilot niewielkiego samolotu. Maszyna wymaga gruntownej naprawy. Na szczęście nikomu nic się nie stało.
Kompletnie pijany pieszy potrącony przez samochód
Wypadek drogowy z udziałem pieszego. 47-latek miał w organizmie ponad 3,5 promila. Do zdarzenia doszło w miejscowości Daleszewice, w gminie Paradyż. Na szczęście w tym przypadku zakończyło się na obrażeniach kończyn. Policja apeluje o ostrożność!
02.01.2022 18:26
Dachowanie w Srocku
Jedna osoba została ranna w wyniku wypadku, do jakiego doszło w niedzielne południe w Srocku. W zdarzeniu uczestniczył jeden samochód osoby, który dachował.
Wjechał osobówką do rzeki
Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w sobotę, pierwszego dnia świąt Bożego Narodzenia, na drodze powiatowej między Rozprzą a Łochyńskiem. Osobowe auto wjechało do rzeki. Kierowcę ratowali strażacy.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat