Reklama

Artykuły do tagu: Kolizja

Zderzenie trzech osobówek na Łódzkiej (ZDJĘCIA)
Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w sobotę, około południa, na ulicy Łódzkiej w Piotrkowie.
Znów groźnie na
Znów zderzenie dwóch samochodów. Znów na dwupasmówce. I znów przy skrzyżowaniu z al. Concordii. Do zderzenia dwóch "osobówek" doszło w piątkowe popołudnie na trasie W-Z w Piotrkowie.
Potrącenie rowerzysty przy rondzie Osieckiej
Do potrącenia rowerzysty doszło w środę (27.04.2022) na skrzyżowaniu ulic Kostromskiej i Belzackiej w Piotrkowie Trybunalskim.
Zderzenie
Do zderzenia dwóch samochodów osobowy doszło w środowe popołudnie na ul. Kostromskiej w Piotrkowie. Podczas wypadku jedna osoba została poszkodowana.
Zderzenie czterech pojazdów na
Utrudnienia na drodze krajowej nr 12 między Piotrkowem a Sulejowem. Trzy busy oraz tir zderzyły się w Poniatowie. Jedna osoba została ranna.
Feralny wjazd. Czy to najniebezpieczniejsze skrzyżowanie w Piotrkowie?
Cztery wypadki i aż trzydzieści kolizji drogowych – to oficjalne policyjne statystyki z pięciu ostatnich lat dotyczące tylko jednego miejsca w Piotrkowie: wjazdu i wyjazdu z supermarketu znajdującego się przy ul. Kostromskiej. Winna jest zła organizacja ruchu czy jednak błędy kierowców?
Zimowa aura daje się we znaki kierowcom
Niełatwe warunki drogowe, z jakimi przyszło nam się borykać z początkiem kwietnia sprawiają, że gdzieniegdzie dochodzi do kolizji czy wypadków. Śliska czy mokra nawierzchnia wymaga od nas zredukowania swojej prędkości i zmiany stylu jazdy. Niektórzy jednak o tym zapominają.
W czwartek po godzinie 13:00 na ulicy Zamenhofa w Piotrkowie doszło do zderzenia trzech aut osobowych. Na miejscu, przy usuwaniu skutków zdarzenia, pracują służby.
31.03.2022 07:13
Opel zderzył się z BMW
Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną kolizji drogowej, do której doszło na skrzyżowaniu ulic Biernackiego i Partyzantów w Opocznie. Policja apeluje o ostrożność i przypomina - niekiedy chwila nieuwagi, czy rozkojarzenie może być przyczyną niebezpiecznych zdarzeń drogowych.
Trzy samochody zderzyły się w Przygłowie
Tuż przed godziną 8:00 na drodze krajowej nr 12 w Przygłowie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych oraz samochodu ciężarowego. Przez 1,5 godziny droga była całkowicie zablokowana.
Reklama Reklama

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat