Artykuły do tagu: utrudnienie

20.10.2023 12:28
Jest znacznie lepiej
Po naszej interwencji poprawiła się widoczność na skrzyżowaniu Cmentarnej z Wojska Polskiego w Piotrkowie. Ze względu na trwający remont kapliczki postawiono bariery, które mocno utrudniały kierowcom wjazd w ulicę Wojska Polskiego.
Do kiedy zamknięty będzie przejazd na Słowackiego?
Do najbliższej środy zamknięty będzie przejazd kolejowo-drogowy na ulicy Słowackiego w Piotrkowie. Ma to związek z zaplanowanym remontem.
Rozsypany ładunek utrudnił ruch
Na nietypowe utrudnienia natknęli się we wtorkowe (21.02.2023) popołudnie kierowcy przemieszczający się przez rondo Sulejowskie w Piotrkowie Trybunalskim. Ładunek, który wysypał się z naczepy samochodu ciężarowego, częściowo zablokował ruch w tym miejscu.
Butle z gazem wypadły z przyczepy. Wierzejska nieprzejezdna
63 butle z gazem wypadły z przyczepy samochodu ciężarowego przejeżdżającego ulicą Wierzejską w Piotrkowie Trybunalskim. Ulica jest nieprzejezdna, teren zabezpieczają strażacy.
08.12.2017 17:10
Kolizje na DK1
Do 3 kolizji z udziałem 5 samochodów osobowych doszło na DK1 na wysokości miejscowości Wygoda. Nikt nie ucierpiał.
Zderzenie dwóch aut w Piotrkowie
Wypadek przy skrzyżowaniu al. Sikorskiego i Concordii. Do zdarzenia doszło w piątek, około godziny 9:00.
Droga nieprzejezdna z powodu opadów
Uwaga kierowcy! Całonocne opady spowodowały podtopienie nowej drogi powiatowej w Kłudzicach. W tej chwili na miejscu strażacy wypompowują wodę - mówi Stanisław Baryła, burmistrz Sulejowa.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat