Artykuły do tagu: kolizja

Zderzenie trzech aut na Wojska Polskiego
Do kolizji trzech osobowych doszło we wtorek około godziny 16 na ulicy Wojska Polskiego.
Zderzenie na Słowackiego
Do kolizji dwóch samochodów osobowych doszło w środę około 13:30 na skrzyżowaniu ulic Słowackiego i Daniłowskiego (na wysokości domu handlowego Mister).
Zderzenie dwóch osobówek na DK12 w Sulejowie
Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło około godziny 11:17 na ulicy Opoczyńskiej w Sulejowie, droga jest już przejezdna.
Kolizja na autostradzie A1. Kierowca był nietrzeźwy
Do kolizji drogowej doszło w czwartek przed godziną 13.00 na autostradzie A1. Zderzyły się dwa samochody. Jeden z kierowców był pod wpływem alkoholu.
Jechała
Policjantka z Komisariatu Policji w Sulejowie była świadkiem kolizji, do której doprowadziła kierująca renault twingo. Kobieta pomimo uderzenia w peugeota kontynuowała jazdę, stwarzając zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego. Po krótkim pościgu policjantka udaremniła jej dalszą jazdę.
Kolizja na Sulejowskiej. Sprawca uciekł
Do zdarzenia drogowego na skrzyżowaniu ul. Sulejowskiej i ul. Dolnej doszło około godziny 12.
Wjechał do rowu, przewożąc zwierzęta. Nie wszystkie przeżyły
Nawet gdy warunki atmosferyczne sprzyjają jeździe, zawsze powinniśmy pamiętać o pełnej koncentracji za kierownicą. Dotyczy to każdego - także kierowców zawodowych. O tym, że chwila nieuwagi może słono kosztować, przekonał się w środę (27.03.2024) kierujący ciężarowym renault. Przewoził on żywy inwentarz. Części zwierząt nie można było już uratować.
Kolejny wypadek przy Lidlu
Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło we wtorek po godzinie 16 na ulicy Kostromskiej w Piotrkowie.
Zderzenie dwóch samochodów w Piotrkowie
Do kolizji doszło dziś w godzinach popołudniowych na skrzyżowaniu ul. Słowackiego i Al. Concordii zderzyły się dwa samochody osobowe.
Suzuki zderzyło się z BMW
Wystarczyła chwila nieuwagi, by doszło do zderzenia drogowego suzuki z BMW. Do zdarzenia doszło w czwartkowe (07.03.2024) popołudnie w Piotrkowie Trybunalskim.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat