Advertisement

Artykuły do tagu: Region

8 godzin temu, 14:05
Zasłabła i zjechała do rowu
43-latka jadąc ze swoim 4-letnim dzieckiem zasłabła za kierownicą, a następnie wjechała do przydrożnego rowu. Do zdarzenia doszło w czwartek (21.09.2023) około 6:45 w Łęcznie, w gminie Sulejów. Dziecku nic się nie stało, kobieta została przewieziona do szpitala.
Niebezpiecznie na wodach Zalewu Sulejowskiego
Ratownicy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego mieli w ostatnich dniach sporo pracy. Interweniowali między innymi przy wypadku, w którym sternik skutera wodnego, płynąc razem z dzieckiem, uderzył w jacht z czteroosobową załogą. Dziecko oraz kobieta znajdująca się na pokładzie jachtu zostali ranni. WOPR wspierał też policję w poszukiwaniu zaginionego mężczyzny.
Znów czasowo wyłączą prąd
PGE Dystrybucja ponownie informuje o planowanych wyłączeniach prądu. Tym razem będą musieli sobie bez niego poradzić mieszkańcy i użytkownicy niektórych posesji, łącznie w dziesięciu miejscowościach - w tym również przy jednej z ulic w Piotrkowie.
przedwczoraj, 10:21
Jubileusz OSP w Moszczenicy
Ochotnicza Straż Pożarna w Moszczenicy świętuje w tym roku 105-lecie działalności. Uroczystości jubileuszowe odbyły się w minioną niedzielę, 17 września w gminnym amfiteatrze. To jedna z najstarszych jednostek w powiecie piotrkowskim. Formacja powstała w 1918 r. z inicjatywy ówczesnego proboszcza Stanisława Kielera.
Spędź czas na sportowo i muzycznie. Gorzkowice zapraszają!
To będzie sobota pełna emocji sportowo-muzycznych. 23 września na "Orliku" w Gorzkowicach będzie można wziąć udział w sportowej rywalizacji lub dopingować zawodników, którzy się na to zdecydują. Nieco później w hali tamtejszej Szkoły Podstawowej rozpocznie się festiwal pięknych dźwięków, a zaprezentują się artyści ziemi piotrkowskiej.
Dlaczego podróżujący spłonęli w samochodzie na A1?
Wciąż nie milkną echa wyjątkowo tragicznego wypadku, jaki miał miejsce w sobotni wieczór na A1. Przypomnijmy, w płonącym samochodzie zginęły trzy osoby w tym dziecko.
Centrum Kultury oficjalnie otwarte.
- To najpiękniejszy dzień w mojej pracy samorządowca - tak w sobotę mówił wójt gminy Czarnocin Roman Miksa, a działo się to podczas otwarcia EkoSfery - nowego centrum kultury w gminie.
Jaguar potrącił rowerzystę. Śmierć na drodze w powiecie piotrkowskim
W Paskrzynie w gminie Ręczno doszło do śmiertelnego wypadku z udziałem rowerzysty. Zdarzenie miało miejsce na drodze pomiędzy Łęcznem a Ręcznem.
Ratują zabytkowy kościółek [ZDJĘCIA]
Kościół pw. św. Marcina na cmentarzu w Witowie to jeden z niewielu zabytków architektury drewnianej, który może spotkać w naszym regionie. Po wielu latach zaniedbań świątynia zaczęła zmieniać swoje oblicze. Wiele wskazuje na to, że to miejsce uda się uratować.
16.09.2023 09:55
Powstały nowe boiska
Sportowcy i ci, którzy po prostu lubią ruch, będą mieli doskonałe warunki treningowe. Dwa boiska – wielofunkcyjne i do piłki nożnej, szatnia, rozbudowany plac zabaw - tak wygląda duży, nowoczesny kompleks sportowy, który powstał w Gomulinie.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat