Advertisement

Artykuły do tagu: Budowa

Drugi przetarg na przebudowę Roosevelta
Piotrkowski magistrat ogłosił przetarg na przebudowę ulicy Roosevelta. To już drugie podejście do tej modernizacji. Oferty w postępowaniu można składać do 5 kwietnia.
11.03.2023 13:59
N-Park na finiszu
Już na przełomie maja i czerwca tego roku ruszy nowy obiekt handlowy w Piotrkowe. Trwają jedne z ostatnich prac budowlanych, a lada moment ruszą prace wykończeniowe. Zaglądnęliśmy na teren N-Parku, by nieco podglądnąć obecne działania inwestorów.
Pół miliona dla Aleksandrowa
Ponad 530 tysięcy złotych na realizację bardzo ważnej modernizacji drogi pozyskała gmina Aleksandrów. Chodzi o przebudowę drogi między miejscowościami Borowiec i Kotuszów.
W Piotrkowie powstanie kompleks basenów letnich!
Taką informację przekazał za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych Krzysztof Chojniak, prezydent Piotrkowa Trybunalskiego. Prace projektowe trwały rok i dobiegły już końca.
Ruszył duży projekt w Piotrkowie. 12 dróg do przebudowy
Rozpoczął się remont ulicy Wroniej, na odcinku od ul. Roosevelta do pętli autobusowej. To pierwsza część dużego projektu przebudowy dróg w mieście. Modernizację ma przejść dwanaście odcinków miejskich ulic.
Sulejów czeka totalny paraliż?
Most nad Pilicą w Sulejowie w ciągu krajowej „dwunastki” jest w złym stanie technicznym.  Przy takim natężeniu ruchu w ciągu kilku lat będzie potrzebny kompletny remont. Chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć, co to będzie oznaczało…
Kierowcy się doczekali. Będzie remont Wojska Polskiego
O konieczności modernizacji ul. Wojska Polskiego, od Al. Armii Krajowej do ul. Kostromskiej w Piotrkowie kierowcy mówią od dawna. Wiele wskazuje na to, że droga przebudowa będzie jeszcze w tym roku. Ma pojawić się także nowe rondo.
Dobre wieści w sprawie Roosevelta. Tym razem się uda?
Miejscy urzędnicy ponownie pozyskali pieniądze na modernizację ul. Roosevelta. Modernizacja ma wystartować jeszcze w tym roku, ale prace nie obejmą całości ulicy.
Czy można wybudować dom w kilka miesięcy?
Często mówi się, że czas to pieniądz. Czasem nie warto go marnować, aby tylko z pozoru zaoszczędzić. Po co zwlekać, gdy realizacja marzeń jest na wyciągnięcie ręki?
13.01.2023 14:40
Będzie nowa droga
Już niebawem w gminie Czarnocin rozpocznie przebudowę drogi powiatowej relacji Róża-Kruszów-Kalska Wola, którą to gmina przejęła w zarząd w celu realizacji inwestycji.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat