Advertisement

Artykuły do tagu: OSP

Urząd bardziej przyjazny niedosłyszącym
Urząd Miasta i Gminy w Rozprzy otrzymał nieodpłatnie pętlę indukcyjną. To dzięki uczestnictwu w projekcie „Akademia samorządowa: Dostępność plus – mazowieckie i łódzkie”. Dzięki temu urządzeniu nasz urząd stanie się bardziej przyjazny dla osób niedosłyszących.
Jak założyć własny biznes? Pomysł, koszty i rozwój
Prowadzenie działalności gospodarczej jest ciekawą alternatywą dla osób, które zmęczone są pracą na etacie i chciałyby działać na własny rachunek. Przed podjęciem jakichkolwiek decyzji warto to jednak dokładnie przemyśleć. Jakie są koszty prowadzenia firmy, jak ją zarejestrować i rozwijać?
Mieszkańcy Piotrkowa w geście solidarności z protestującymi w Warszawie opiekunami osób niepełnosprawnych. Manifestacja poparcia odbyła się w środowe popołudnie w Rynku Trybunalskim.
Bezpłatne hospicjum ruszyło w Goleszach Dużych
Bezpłatne Hospicjum Domowe uruchomione zostało w Przychodni Amicus-Med w Goleszach Dużych. Łódzki NFZ podpisał umowę na realizację świadczeń zdrowotnych.
"Czesio" - tak będzie nazywał się nowy wóz strażacki, z którego korzystać będą druhowie z Ochotniczej Strazy Pożarnej w Srocku. W sobotę odbyło się oficjalne przekazanie samochodu.
Będą nowe samochody dla OSP w powiecie piotrkowskim
Pięć jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych otrzymało dofinansowanie na zakup nowych samochodów bojowych. W piątek w Moszczenicy o przekazaniu pieniędzy dla druhów poinformowali politycy Prawa i Sprawiedliwości.
Strażacy z Kurnędza mają nowy wóz
Przekazanie nowego wozu ratowniczo-gaśniczego odbyło się w sobotę w siedzibie Ochotniczej Straży Pożarnej w Kurnędzu.
Nowoczesny średni samochód ratowniczo-gaśniczy dla OSP Lubiaszów
Pojazd może pomieścić sześcioosobową załogę, zabiera 3,5 tysiąca litów wody, ma także wytwornicę piany gaśniczej. Samochód kosztował milion złotych, a środki na jego zakup zostały w znacznej części zabezpieczone z budżetu rządowego, o co zabiegał Poseł Grzegorz Lorek.
Wyłonili najlepszych piłkarzy z OSP
Gminno-Szkolna Hala Sportowa im. Romana Kaźmierczaka w Moszczenicy stała się areną dla rozgrywek w ramach Powiatowego Turnieju Piłki Nożnej OSP. Drużyna z Moszczenicy zwyciężyła. Na widowni znaleźli się także przedstawiciele powiatu piotrkowskiego.
13.02.2023 10:24
Strażacy na lodzie
Strażacy z Piotrkowa Trybunalskiego oraz powiatu piotrkowskiego wzięli udział w ćwiczeniach na zamarzniętym zbiorniku Cieszanowickim. Strażacy przeprowadzali m.in. symulacje akcji ratunkowych, w ramach których konieczne było udzielenie pomocy osobie, pod którą załamał się lód.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat