Advertisement

Artykuły do tagu: Obwodnica

Konsultacje w sprawie obwodnicy Srocka zakończone
Zakończyły się konsultacje społeczne dotyczące budowy obwodnicy Srocka. To inwestycja, która ma zostać zrealizowana w ramach programu budowy stu obwodnic, a Srock to jedyna miejscowość z powiatu piotrkowskiego, która znalazła się na liście.
Rozpoczęła się budowa
Tak niektórzy mieszkańcy  określają drogę gminną Łęczno-Kłudzice, na której do końca roku ma pojawić się asfalt. Ten odcinek umożliwi ominięcie coraz częściej zakorkowanych dróg krajowych nr 12 i 74, a więc drogę z Sulejowa do Piotrkowa Trybunalskiego i z powrotem pokonamy znacznie sprawniej.
Prace przy „Słoneczku” idą zgodnie z planem
Bardzo sprawnie przebiega budowa dróg łączących ulicę Wierzejską z ulicą Miast Partnerskich oraz kąpieliskiem "Słoneczko" w Piotrkowie. Widoczny jest już ślad łącznika ze wschodnią obwodnicą miasta.
Blisko 600 uwag podczas konsultacji
Konsultacje związane z budową południowej obwodnicy miasta wzbudziły ogromne emocje wśród mieszkańców Piotrkowa i regionu. Urzędnicy przygotowali już raport z przeprowadzonych działań. Każdy może zapoznać się z dokumentem.
Zbierają podpisy w sprawie obwodnicy
Mieszkańcy Piotrkowa Trybunalskiego i okolic, których posesje położone są w śladzie wariantów przyszłej południowej obwodnicy miasta protestują przeciw jej powstaniu. W tym celu chcą zebrać podpisy, dzięki którym miałoby się udać wstrzymać prowadzone w tej sprawie działania.
Mówią nie i chcą zmian
Mieszkańcy terenów, na których wyznaczono trzy warianty przebiegu południowej obwodnicy Piotrkowa, jednoczą siły.
Dużo wątpliwości mieszkańców w sprawie południowej obwodnicy
W środę odbyło się spotkanie w ramach konsultacji dotyczących wariantów przebiegu południowej obwodnicy Piotrkowa. W spotkaniu on-line wzięło udział około 70 osób, a każdy z trzech proponowanych wariantów budził zastrzeżenia mieszkańców.
Południowa obwodnica miasta - zapraszamy na spotkanie on-line
W środę zaplanowano niezwykle istotny etap konsultacji w sprawie południowej obwodnicy miasta. O godz. 17:00 rozpocznie się spotkanie on-line, podczas którego mieszkańcy będą mogli wyrazić swoją opinię na temat trzech wariantów przebiegu obwodnicy.
Południowa obwodnica miasta - ruszyły konsultacje
Zgodnie z zapowiedziami urzędników w poniedziałek poznaliśmy trzy proponowane warianty przebiegu południowej obwodnicy miasta. Ruszyły już konsultacje, a mieszkańcy swoje zdanie mogą przedstawiać do 6 grudnia.
Nie żyje potrącony we wtorek rowerzysta. Był pod wpływem alkoholu
Do groźnego wypadku doszło we wtorkowe (21 września) popołudnie w pobliżu ronda Bugaj. Na miejscu wylądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, ale do szpitala osoba poszkodowana została już wcześniej zabrana przez ambulans. Niestety potrącony rowerzysta w wyniku poniesionych obrażeń zmarł.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat