Reklama

Artykuły do tagu: zderzenie

Zderzenie trzech
Nieustąpienie pierwszeństwa było przyczyną groźnego zderzenia samochodów osobowych w Rozprzy. Na szczęście nikomu nic się nie stało, a zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję.
Groźna kolizja na Sulejowskiej
Kolejna niebezpieczna sytuacja miała miejsce we wtorkowe popołudnie w Piotrkowie.
We wtorek (10.05.2022) na jednej z najruchliwszych ulic Piotrkowa doszło do zderzenia kilku pojazdów.
Groźne zderzenie na Sikorskiego [ZDJĘCIA]
Kolejna kolizja przy skrzyżowaniu alei Sikorskiego oraz Concordii. Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w środę kwadrans po godzinie ósmej rano.
Znów groźnie na
Znów zderzenie dwóch samochodów. Znów na dwupasmówce. I znów przy skrzyżowaniu z al. Concordii. Do zderzenia dwóch "osobówek" doszło w piątkowe popołudnie na trasie W-Z w Piotrkowie.
Groźne zderzenie na Sikorskiego w Piotrkowie
Około godziny 11 doszło w Piotrkowie do groźne wyglądającego wypadku. Dwa samochody osobowe zderzyły się na al. Sikorskiego.
Zderzenie czterech pojazdów na
Utrudnienia na drodze krajowej nr 12 między Piotrkowem a Sulejowem. Trzy busy oraz tir zderzyły się w Poniatowie. Jedna osoba została ranna.
Zlekceważył znak STOP i
Bełchatowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło na drodze krajowej nr 74 w miejscowości Mierzynów, na terenie gminy Rusiec. Wstępnie ustalono, że przyczyną zdarzenia było niezatrzymanie się przed znakiem STOP kierowcy mercedesa i nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu.
Zderzenie przy mediatece. Utrudnienia w centrum miasta
W poniedziałkowe przedpołudnie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych w Piotrkowie. Zdarzenie miało miejsce na ul. Curie-Skłodowskiej, tuż przy mediatece.
31.03.2022 07:13
Opel zderzył się z BMW
Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną kolizji drogowej, do której doszło na skrzyżowaniu ulic Biernackiego i Partyzantów w Opocznie. Policja apeluje o ostrożność i przypomina - niekiedy chwila nieuwagi, czy rozkojarzenie może być przyczyną niebezpiecznych zdarzeń drogowych.
Reklama Reklama

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat