Artykuły do tagu: Rozprza

Piknik
Województwo Łódzkie zawitało do Rozprzy. Piknik zorganizowany z okazji 20 - lecia Polski w Unii Europejskiej i sprzyjająca pogoda licznie zgromadziła Mieszkańców na stadionie GKS Czarni Rozprza.
I sesja Rady Miejskiej w Rozprzy
Podczas uroczystej sesji tradycyjnie odbyło się ślubowanie radnych, zaprzysiężenie nowego burmistrza Pawła Kowalczyka oraz wybór przewodniczącego został nim Robert Kabziński.
Znamy nowego burmistrza Rozprzy
Tylko 4 głosy więcej dla Pawła Kowalczyka, a wybory w Rozprzy zakończyłyby się w I turze. Kowalczyk wówczas uzyskał blisko 20 % przewagę nad pełniącym obowiązki burmistrza Arturem Cubałą. Czy II tura była już tylko formalnością?
O włos od sensacji w Rozprzy
Tylko 4 głosy więcej dla Pawła Kowalczyka, a wybory w Rozprzy zakończyłyby się w I turze. Kowalczyk uzyskał blisko 20 % przewagę nad pełniącym obowiązki burmistrza Arturem Cubałą.
Baśń o rozprzańskim trzewiczku
Dnia 17 marca miało miejsce bardzo ważne dla społeczności Rozprzy wydarzenie. Finał projektu „ Baśń o rozprzańskim trzewiczku – historycznie, muzycznie i teatralnie, sponsorowanego przez Fundację Orlen. A organizatorem tego wydarzenia był Robert Kabziński - założyciel Muzeum Ziemi Rozprzańskiej.
Angelika pierwszą
Pochodząca z gminy Rozprza Angelika Kałużna została decyzją telewidzów zwyciężczynią trzeciej edycji, emitowanego w telewizji Polsat programu "Farma". To pierwsza kobieta, która sięgnęła po ostateczny triumf w tym show. Dzięki zwycięstwu otrzymała tytuł "Super Farmerki", Złote Widły oraz 100 tys. zł.
Będzie jaśniej i oszczędniej
Kolejne uliczne lampy zostaną wymienione na nowe. By poprawić bezpieczeństwo mieszkańców gminy Rozprza, urzędnicy zdecydowali się na wymianę opraw oświetlenia ulicznego przy drogach gminnych. Teraz będzie jaśniej, ale i oszczędniej.
Kierowca utknął w szczerym polu. Potrzebna pomoc!
Kierowca ciężarówki szukając objazdu utknął w grząskim błocie w miejscowości Wroników. Okoliczni mieszkańcy proszą o pomoc w wyciągnięciu TiRa.
Powalczy o gminę Rozprza
Artur Cubała, pełniący obecnie obowiązki burmistrza Rozprzy, wystartuje w zbliżających się wyborach samorządowych. Zamierza powalczyć o fotel burmistrza.
Artur Cubała z oficjalnym powołaniem
W środę wojewoda łódzka Dorota Ryl, w imieniu Prezesa Rady Ministrów, wręczyła Arturowi Cubale nominację do pełnienia funkcji burmistrza Rozprzy.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat