Advertisement

Artykuły do tagu: Rozprza

Absolutorium dla wójta Jędrzejczyka
Kolejna sesja absolutoryjna w naszym regionie za nami. Tym razem obradowali radni gminy Rozprza, którzy byli jednomyślni: wszyscy opowiedzieli się za udzieleniem wójtowi Jędrzejczykowi absolutorium.
Koncert Dawida Kwiatkowskiego w Rozprzy przyciągnął tłumy
Gwiazda wieczoru XVII Dni Rozprzy przyciągnęła prawdziwe tłumy. W sobotę przed publicznością wystąpił Dawid Kwiatkowski. Impreza przyciągnęła nie tylko mieszkańców Piotrkowa i powiatu piotrkowskiego. Do Rozprzy przyjechały także osoby z sąsiednich powiatów, a fanklub Dawida Kwiatkowskiego, na koncert w Rozprzy, już od piątkowego wieczoru czekał w pobliżu stadionu.
Dni Rozprzy rozpoczęte! [dużo zdjęć]
We wczesnych godzinach popołudniowych w sobotę na stadionie sportowym w Rozprzy rozpoczęło tegoroczne święto gminy. Za nami już oficjalna inauguracja zabawy, a kulminacyjnym momentem zabawy będzie wieczorny koncert Dawida Kwiatkowskiego.
09.06.2022 07:22
Rozdali laptopy
45 uczniów ze szkół podstawowych i średnich z terenu gminy Rozprza otrzymało nowe laptopy wraz z oprogramowaniem. Sprzęt trafił do rodzin popegeerowskich.
Dni Rozprzy z Dawidem Kwiatkowskim. Znamy program imprezy
Dawid Kwiatkowski będzie największą gwiazdą tegorocznych Dni Rozprzy, które zaplanowano już w ten weekend. Występ idola nastolatków to nie jedyna niespodzianka przygotowana przez władze Rozprzy.
Odlotowy Dzień Dziecka w gminie Rozprza
Sportowy Klub Modelarski RC we współpracy z Urzędem Gminy w Rozprzy zorganizował wyjątkowy Dzień Dziecka. Na łąkach między Milejowem a Łazami Dużymi odbył się pokaz zdalnie sterowanych modeli samolotów oraz konkursy dla dzieci.
Z nieba będą lecieć...cukierki - Dzień Dziecka w gminie Rozprza
Już w sobotę w gminie Rozprza odbędzie się niezwykła zabawa z okazji Dnia Dziecka. Głównymi bohaterami będą samolotowe modele, a atrakcji dla dzieci na pewno nie zabraknie.
Złote Gody w gminie Rozprza [ZDJĘCIA]
Wyjątkowa uroczystość odbyła się w Rozprzy. Ponad dwadzieścia par z terenu gminy wspólnie świętowało uroczystość Złotych Godów.
Gwiazdy na scenach w naszym regionie. Będziemy się bawić!
Gwiazdy rocka, popu i disco będą gościć w naszym regionie tej wiosny. Rozpoczynamy maraton świętowania dni miast i gmin naszego regionu. Po dwóch latach pandemii czeka nas mnóstwo zabawy przy różnych gatunkach muzyki. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy kalendarz czekających nas wydarzeń.
Zderzenie trzech
Nieustąpienie pierwszeństwa było przyczyną groźnego zderzenia samochodów osobowych w Rozprzy. Na szczęście nikomu nic się nie stało, a zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat