Artykuły do tagu: Rynek Trybunalski

Potańcówka na Rynku przyciągnęła tłumy ZDJĘCIA FILM
Potańcówka rozpoczęła się punktualnie o godzinie 19:00 w sobotę (13.07.2024). Gorące rytmy dla zgromadzonych gości serwował wodzirej Jarosław Skrabek. Muzyka była zróżnicowana od klasycznych hitów disco, polskich tanecznych szlagierów poprzez disco polo. Tłumnie zgromadzeni piotrkowianie, ruszyli na parkiet, by przetańczyć gorący sobotni wieczór.
Wracają taneczne imprezy na Rynku Trybunalskim
Już 13 lipca odbędzie się pierwsza w tym sezonie letnim Piotrkowska Potańcówka. Na parkiet pod chmurką zapraszają inicjatorzy i organizatorzy imprezy z Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie.
W Rynku Trybunalskim będzie czyściej
Specjalistyczna maszyna pracowała od środowego ranka, aby umyć płytę znajdującą się na trybunalskim Rynku. Pracownicy Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta przeprowadzili też zabiegi pielęgnacyjne drzew rosnących w donicach oraz zadbali o pozostałą roślinność.
Zatańczą w kręgu na piotrkowskiej starówce
IX Światowy Dzień Tańca w Kręgu obchodzony będzie również w Piotrkowie. Wydarzenie, które ma skłaniać do refleksji na temat działania we wspólnocie i wzajemnego wspierania się, odbędzie się w niedzielny wieczór na Rynku Trybunalskim.
W sobotę (06.04) w Rynku Trybunalskim odbyło się wydarzenie multimedialne „Wiosna Traktu Wielu Kultur”. Podczas tego widowiska licznie zgromadzeni piotrkowianie przypomnieli sobie historię miasta.
Jarmark wielkanocny w Rynku Trybunalskim
Konkurs na najpiękniejszy stroik, konkursy i warsztaty dla dzieci, występy artystyczne oraz stoiska kupieckie - to atrakcje tegorocznego Jarmarku Wielkanocnego, który w Niedzielę Palmową odbywał się w Rynku Trybunalskim.
„Muzyczna kamienica” w Rynku Trybunalskim
Tym razem, w ramach naszego cyklu, skupimy się na jednej z najpiękniej odnowionych kamienic na piotrkowskiej Starówce. Znajduje się na rogu Rynku Trybunalskiego i ulicy Grodzkiej. A czy wiecie, że jest to "muzyczna kamienica"?
Domek? Gołębnik? Pokoik dla dzieci? Okazuje się, że coś zupełnie innego....
Rynek Trybunalski to miejsce, w którym większość piotrkowian bywa dość regularnie. Tym razem także tam zawędrujemy, aby przyjrzeć się miejscu, na które spoglądamy rzadko. Aby je zobaczyć, trzeba spojrzeć nieco wyżej. Okazuje się, że przeznaczenie tych obiektów wielu może zaskoczyć...
Przedświąteczne spotkanie w Rynku z teatrem ognia [ZDJĘCIA  I WIDEO]
Świetne widowisko teatru ognia, wigilijny poczęstunek, karuzela dla najmłodszych, wspólne kolędowanie i jarmark świąteczny – tak wyglądało miejskie przedświąteczne spotkanie piotrkowian w Rynku Trybunalskim.
Przedświąteczne spotkanie już w niedzielę. Co zaplanowano?
Już w najbliższą niedzielę (17 grudnia) w sercu piotrkowskiej Starówki odbędzie się coroczne "Przedświąteczne spotkanie z mieszkańcami miasta", czyli popularna wigilia miejska. Czekają atrakcje oraz symboliczny wigilijny poczęstunek.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat