Advertisement

Artykuły do tagu: Impreza

To już 20 lat! Jubileusz Trybunałów Uśmiechu
Najpierw były Trybunały Kabaretowe, teraz są to Trybunały Uśmiechu. To największa rozrywkowa impreza, która co rok odbywa się w Piotrkowie Trybunalskim. W tym roku przypada dwudziestolecie tego wyjątkowego wydarzenia.
26.09.2023 14:14
Seniorze bądź aktywny!
Ciekawe zabawy, gry, występy artystyczne, ale także liczne inne atrakcje zapowiadają organizatorzy imprezy "Aktywna wieś dla Seniorów". Tym razem rodzinnie będzie można spędzić czas w Ręcznie.
Rolkarze wrócili na ulice Piotrkowa [ZDJĘCIA]
Nightskating po sześciu latach przerwy wrócił na ulice Piotrkowa. W piątkowy wieczór kilkadziesiąt osób wzięło udział w nocnym przejeździe na rolkach po ulicach miasta.
Impreza dla rolkarzy znów w Piotrkowie
Nightskating wraca do Piotrkowa. Już w najbliższy piątek będzie można wziąć udział w imprezie polegającej na nocnej jeździe na rolkach.
Dożynki gminno-parafialne w Wolborzu
W Wolborzu dziękują za tegoroczne plony. W niedzielę odbywają się dożynki gminno-parafialne.
29.08.2023 08:42
Podziękowali za plony
Dożynki w gminie Czarnocin przyciągnęły w tym roku tłumy. Po uroczystej mszy świętej i części oficjalnej, na scenie pojawili się artyści lokalni, a gwiazdą wieczoru była grupa Piękni i Młodzi Dawid Narożny.
ROL-SZANSA już w ten weekend
Już po raz trzydziesty pierwszy w Piotrkowie zorganizowana zostanie promocyjno-handlowa wystawa ROL-Szansa. W najbliższy weekend na terenie zamku w Bykach przy ul. Kasztelańskiej w Piotrkowie czekać będą wystawy, ale nie tylko.
Rynek zamienił się w taneczny parkiet
Piotrkowska Potańcówka odbyła się w piątkowy wieczór w Rynku Trybunalskim. Taneczna zabawa po raz drugi przyciągnęła na piotrkowską starówkę kilkaset osób.
Metius Cover Band na „Trybunalskim Graniu”
Tym razem cykl wakacyjnych koncertów "Trybunalskie Granie" zawędruje na Rynek Trybunalski. To właśnie tam w najbliższą sobotę (12 sierpnia) wystąpi Metius Cover Band.
Piknik „Żyj zdrowo na sportowo” w Starej
Stowarzyszenie na rzecz rozwoju gminy Aleksandrów "Jesteśmy razem" zaprasza w najbliższą niedzielę (13 sierpnia) do miejscowości Stara na piknik integracyjny pod hasłem „Żyj zdrowo na sportowo”.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat