Artykuły do tagu: Bujny

Pierwszy dzień wiosny spędzili w szkole
Uczniowie z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Zawodowego w Bujnach zorganizowali nietypowy dzień wagarowicza. Prelekcje dotyczące zdrowia psychicznego i fizycznego, zajęcia z zumby i yogi oraz dobre jedzenie towarzyszyło finałowi akcji Razem po uśmiechy 2.0.
Młodzi mundurowi odwiedzili komendę
Policjanci z piotrkowskiej jednostki gościli uczniów klas mundurowych. Na miejscu uczniowie z Bujen mogli bliżej przyjrzeć się tajnikom pracy w policji.
Studenci z Projektora z wizytą w Bujnach
Studenci z Łodzi przeprowadzili niekonwencjonalne zajęcia o ochronie planety z uczniami Szkoły Podstawowej w Bujnach. A wszystko w ramach programu PROJEKTOR Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.
W Bujnach wybudowano strzelnicę [ZDJĘCIA]
Przy szkole ponadpodstawowej w Bujnach powstała strzelnica pneumatyczna. W czwartek oficjalnie otwarto nowoczesny obiekt, który będzie służył uczniom, ale także całej lokalnej społeczności.
W Piotrkowie pamiętają o poległych policjantach
Tablica upamiętniająca funkcjonariuszy Policji Państwowej II RP z Piotrkowa Trybunalskiego oraz powiatu piotrkowskiego zawisła na jednej ze ścian miejskiej komendy. W czwartek dokonano jej uroczystego odsłonięcia. W uroczystości wzięli udział policjanci, przedstawiciele innych służb, samorządowcy, oraz uczniowie klas policyjnych z Piotrkowa i Bujen.
Nowy samochód dla OSP już w Bujnach
Były fajerwerki, sztuczne ognie i wielka radość. Do jednostki OSP Bujny przyjechał fabrycznie nowy samochód ratowniczo-gaśniczy. Strażacy i mieszkańcy Bujen zgotowali mu owacyjne przyjęcie. Druhowie zaprezentowali wóz także w stolicy gminy.
Z motyką na... ziemniaki [ZDJĘCIA]
Już po raz drugi społeczność Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Zawodowego w Bujnach wzięła udział w wykopkach motyczkowych. Do uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły dołączyli także włodarze Powiatu Piotrkowskiego: starosta Piotr Wojtysiak i wicestarosta Dariusz Magacz.
Wykopali ponad tonę ziemniaków
Początek jesieni to czas na wykopki. Te tradycyjne, z motykami i koszykami, zorganizowano w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Zawodowego w Bujnach. Do współpracy przy zbieraniu ziemniaków zaproszono starostę powiatu piotrkowskiego Piotra Wojtysiak, wicestarostę Dariusza Magacza oraz radnego powiatowego Krzysztofa Mroczkowskiego.
Wojewódzka inauguracja roku szkolnego w Bujnach [ZDJĘCIA]
To był wyjątkowy 1 września dla Szkoły Podstawowej w Bujnach. W tej placówce odbyła się wojewódzka inauguracja roku szkolnego. Uroczystość była powiązana z piątą rocznicą nadania szkole imienia prezydenta Lecha Kaczyńskiego.
Stworzą nową strzelnicę. Kto będzie mógł skorzystać?
O nową strzelnicę pneumatyczną wzbogaci się Zespół Szkół Centrum Kształcenia Zawodowego w Bujnach (gm. Wola Krzysztoporska). Dofinansowanie na ten cel w wysokości 300 tys. zł pochodzi ze środków Ministerstwa Obrony Narodowej. Obiekt ma służyć nie tylko uczniom, ale też organizacjom pozarządowym, czy prywatnym użytkownikom.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat