Advertisement

Artykuły do tagu: impreza

Odtańczyli poloneza i zakończyli studniówkowy maraton
W sobotę, 18 lutego, na parkiet jednej z bełchatowskich sal wyszli uczniowie III LO w Piotrkowie. To ostatni weekend karnawału i tym samym koniec studniówkowych imprez.
Sylwester w Hotelu Górski w Proszeniu
Na Balu Sylwestrowym w Hotelu Górski blisko 200 osób bawiło się w klimacie znanym z filmów o Harrym Potterze. Gwiazdą wieczoru był zaś zespół Skaner, znany z takich hitów jak "Pociąg do gwiazd", "Nadzieja, czy "Moja Wolność".
Koncert Marcina Wyrostka wraz z zespołem Corazon
Wybitny i popularny akordeonista MARCIN WYROSTEK wystąpi ponownie w Wolborzu!
Z czym łączyć gin? Nie tylko z tonikiem! Sprawdź nasze propozycje
Gin to dość popularny anglosaski trunek, który ma swoich wielbicieli jak i zadeklarowanych antyfanów. Obecnie bardzo często możesz spotkać go w barach, gdzie funkcjonuje jako składnik wielu różnych, znanych i lubianych drinków. Większa część będzie kojarzyć go na przykład w połączeniu z tonikiem. Jak produkuje się ten trunek, z czym go łączyć?
21.09.2022 08:40
Park rozrywki Mandoria
Wiele osób poszukuje interesujących miejsc, w których będzie można spędzić czas z rodziną na wspaniałej zabawie. Doskonałym rozwiązaniem okazuje się park rozrywki Mandoria, który oferuje swoim gościom wiele atrakcji. To miejsce dla osób w każdym wieku, gdzie wszyscy goście będą mogli odnaleźć coś interesującego dla siebie. Co spotka nas na miejscu? Dlaczego warto wybrać się do parku rozrywki Mandoria?
Zaginął po firmowej imprezie
Opoczyńscy policjanci poszukiwali zaginionego 48-letniego mężczyzny, który w miniony weekend wyszedł na imprezę firmową i nie wrócił do domu. Okazało się, że mężczyzna jest cały i zdrowy. Został odnaleziony przez patrol Straży Ochrony Kolei, który pomagał policjantom w poszukiwaniach.
Biegiem i rowerem, by pomóc Piotrowi
Biegacze, rowerzyści oraz miłośnicy spacerów nordic-walking spotkali się w niedzielę (11.09.2022) w w lesie między Moszczenicą a Rakowem, by wziąć udział w biegu charytatywnym "Szczęśliwa 7". Organizatorzy postanowili w ten sposób wspomóc w walce o zdrowie Piotra Kucharczyka, który walczy z ostrą białaczką szpikową.
Lubień zaprasza na święto pieczonego ziemniaka
Parafialne Święto Pieczonego Ziemniaka odbędzie się w sobotę (10.09.2022) w Lubieniu (gm. Rozprza). To już czwarta edycja tej zainicjowanej przez mieszkańców imprezy. Wśród atrakcji znajdą się m.in. loteria fantowa, pokaz zabytkowych samochodów, czy impreza taneczna.
30.08.2022 10:42
Dożynki z Luką Rosim
Na zabawę dożynkową w najbliższą niedzielę zaprasza gmina Moszczenica. Nie zabraknie muzycznych atrakcji, a gwiazdą wieczoru będzie Luka Rosi.
Dożynki w Gorzkowicach [ZDJĘCIA]
W niedzielę w Gorzkowicach odbyły się dożynki parafialne. W trakcie wydarzenia podziękowano Bogu i rolnikom za zebrane plony i trud rolniczy związany z codzienną, ciężką pracą na roli.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat