Advertisement

Artykuły do tagu: Grabica

„Mikołaj w wiosce Elfów”, czyli świąteczny prezent dla przedszkolaków
Dzieci przybyły do Gminnego Centrum Kultury w Grabicy, aby obejrzeć świąteczny spektakl, przygotowany specjalnie dla nich. Widzowie dowiedzieli się dlaczego w wiosce Elfów zapanowało wielkie poruszenie.
Długa lista miejsc bez prądu
Przedstawiciele PGE Dystrybucja poinformowali, że w najbliższych dniach nastąpią wyłączenia prądu w wielu miejscowościach w naszym regionie. Wiadomość dotyczy głównie mieszkańców gmin powiatu piotrkowskiego, ale na liście jest też kilka ulic w Piotrkowie Trybunalskim.
Nowoczesne przedszkole oficjalnie otwarte
W sobotę (25.11) oficjalnie otworzono Gminne Przedszkole i Żłobek im. Misia Uszatka w Grabicy. Choć dzieci uczęszczają do tej placówki od września, to oficjalne otwarcie nastąpiło niecałe trzy miesiące później.
Jubileusz Młodzieżowej Orkiestry Dętej
Dźwięk trąbek, klarnetów, saksofonów i bębnów zabrzmiał w sobotni (18.11.2023) wieczór w Gminnym Centrum Kultury w Grabicy. Swój Jubileusz 20-lecia działalności świętowała Młodzieżowa Orkiestra Dęta Gminy Grabica. Słowa piosenki „Jest w orkiestrach dętych jakaś siła” oddają to, co działo się podczas uroczystości. B
Dał łapówkę, trafił do policyjnej celi
Grabiccy policjanci zatrzymali 25-latka, który za odstąpienie od czynności chciał wręczyć łapówkę. Chwilę wcześniej popełnił on wykroczenie, a pojazd, którym się poruszał, nie miał wymaganych świateł.
Skradziona w Niemczech naczepa znaleziona w powiecie piotrkowskim
Policjanci odzyskali skradzioną naczepę samochodu ciężarowego, która znajdowała się na jednej z posesji w powiecie piotrkowskim. Wartość skradzionego pojazdu oszacowano na ponad 150 000 złotych.
Uczniowie wzięli udział w sesji Rady Gminy
Uczniowie najstarszej klasy ze Szkoły Podstawowej im. Wincentego Witosa w Szydłowie, na czele z dyrektorem Jarosławem Baranem, uczestniczyli w XLV Sesji Rady Gminy Grabica.
Tragiczny pożar w Kamocinie. Nie żyje jedna osoba
To był tragiczny poniedziałkowy poranek w gminie Grabica. We wczesnych godzinach porannych w miejscowości Kamocin doszło do pożaru domu jednorodzinnego. W pożarze śmierć poniosła kobieta.
Zderzenie osobówek w Ostrowie
Dwa samochody osobowe zderzyły się w piątek około godziny 16.30 w miejscowości Ostrów w gminie Grabica.
Święto Plonów w gminie Grabica [ZDJĘCIA]
W niedzielę za tegoroczne plony dziękowali rolnicy z gminy Grabica. Najważniejszym elementem święta był oczywiście ceremoniał dożynkowy, ale włodarze nie zapomnieli także o inny atrakcjach.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat