Artykuły do tagu: Słowackiego

Słowackiego zamknięta na trzy tygodnie
Od rana (08.07.2024) drogowcy zamknęli ul. Słowackiego na odcinku od ul. Polskiej Organizacji Wojskowej do placu Kościuszki. Ul. Sienkiewicza na skrzyżowaniu z ul. Słowackiego jest przejezdna. Według planów przebudowa ma potrwać trzy tygodnie.
Czy remont Słowackiego jest potrzebny? Piotrkowianie komentują
Obawę mieszkańców budzi zaplanowany od poniedziałku (08.07.2024) remont ul. Słowackiego od ul. Polskiej Organizacji Wojskowej do placu Kościuszki. Według przeprowadzonej przez portal ePiotrkow.pl sondy ulicznej, w porównaniu do innych ulic w Piotrkowie, nawierzchnia ul. Słowackiego nie jest aż tak w złym stanie, aby wymagała odnowienia. Przedsiębiorcy zlokalizowani przy remontowanym odcinku drogi obawiają się zmniejszenia ruchu w restauracjach, sklepach czy punktach usługowo - handlowych. Czy remont jest potrzebny? Takie pytanie zadaliśmy w Zarządzie Dróg i Utrzymania Miasta.
Ulica Słowackiego będzie zamknięta. Od POW do pl. Kościuszki
8 lipca rozpoczyna się modernizacja nawierzchni jezdni ul. Słowackiego na odcinku od ul. Polskiej Organizacji Wojskowej (POW) do placu Kościuszki. W związku z pracami remontowany odcinek zostanie zamknięty dla ruchu samochodowego na trzy tygodnie. Zmienią się również trasy autobusów MZK.
Awanturował się w aptece, został ukarany mandatem
Piotrkowscy policjanci otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie, który zakłócał porządek w jednej z aptek na terenie miasta. Do zdarzenia doszło we wtorkowe popołudnie przy ulicy Słowackiego.
Groźny wypadek na Słowackiego. Świadkowie: „była kompletnie pijana”. Kobieta staranowała słupki i uderzyła w budynek.
Do bardzo groźnego wypadku doszło w środę przed 17 na Słowackiego w Piotrkowie. Kobieta staranowała słupki i uderzyła w budynek. Kierująca miała blisko 3,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.
Potrącenie pieszego na Słowackiego. Przechodził w miejscu niedozwolonym. Mężczyzna jest w stanie krytycznym, lądował helikopter LPR. Słowackiego była zablokowana przez kilka godzin
Do bardzo poważnego wypadku doszło na ulicy Słowackiego w Piotrkowie. Pieszy przechodzący przez ulicę został potrącony przez kierowcę samochodu dostawczego.
Zderzenie na Słowackiego
Do kolizji dwóch samochodów osobowych doszło w środę około 13:30 na skrzyżowaniu ulic Słowackiego i Daniłowskiego (na wysokości domu handlowego Mister).
Zderzenie dwóch samochodów w Piotrkowie
Do kolizji doszło dziś w godzinach popołudniowych na skrzyżowaniu ul. Słowackiego i Al. Concordii zderzyły się dwa samochody osobowe.
Uwaga! Zamkną ulicę Słowackiego
Od 31 grudnia od godziny 17.00 do 1 stycznia 2024 r. do godz. 5.00 ulica Słowackiego, na odcinku od placu Kościuszki do ul. Sienkiewicza będzie nieprzejezdna. To ze względu na organizowaną w tym miejscu miejską "Sylwestrową Potańcówkę".
Powiększą strefę płatnego parkowania w Piotrkowie?
Wszystko wskazuje na to, że strefa płatnego parkowania w Piotrowie zostanie powiększona o kolejną ulicę. Decyzję w tej sprawie radni mają podjąć podczas środowej sesji Rady Miasta.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat