Artykuły do tagu: Mężczyzna

Awanturował się w aptece, został ukarany mandatem
Piotrkowscy policjanci otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie, który zakłócał porządek w jednej z aptek na terenie miasta. Do zdarzenia doszło we wtorkowe popołudnie przy ulicy Słowackiego.
Najechał na leżącego na jezdni mężczyznę. Pieszy nie żyje, a kierowca był pijany
Do 8 lat pozbawienia wolności grozi 31-latkowi, który kierując audi w stanie nietrzeźwości najechał na leżącego na jezdni mężczyznę i odjechał z miejsca zdarzenia. 58-letni pieszy poniósł śmierć na miejscu.
Martwy mężczyzna znaleziony przy ulicy Dąbrowskiego
Piotrkowska policja pod nadzorem prokuratury wyjaśnia okoliczności śmierci mężczyzny, którego ciało znaleziono przy ulicy Dąbrowskiego w Piotrkowie.
Uratowali mężczyznę, który siedział na torach
Policjanci uratowali mężczyznę, który siedział na torowisku, po którym odbywał się ruch pociągów. Do zdarzenia doszło w rejonie ulicy Michałowskiej w Piotrkowie. Dzięki zgłoszeniu od dyżurnej nastawni oraz szybkiej reakcji funkcjonariuszy życiu mężczyzny już nic nie grozi.
Policjanci znaleźli ciało mężczyzny
Ciało mężczyzny znaleźli piotrkowscy policjanci w lesie w okolicy ulicy Wierzejskiej w Piotrkowie.
Groził, że targnie się na życie. Policyjna interwencja zapobiegła tragedii
Dzięki pomocy służb ratunkowych 26-letni mężczyzna, którego życie i zdrowie było zagrożone, trafił do bełchatowskiego szpitala.
Mężczyzna utonął w zalewie? Policja ustala okoliczności śmierci 41-latka
Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności śmierci 41-letniego mieszkańca Krosna. Ciało mężczyzny znaleziono nad zalewem w Opocznie.
Sprawa śmierci rowerzysty w Bogdanowie wyjaśniona
Wracamy do sprawy znalezienia w przydrożnym rowie martwego rowerzysty w miejscowości Bogdanów w gminie Wola Krzysztoporska. Jak informuje piotrkowska prokuratura, to śmierci mężczyzny nie przyczyniły się osoby trzecie.
Martwy rowerzysta w rowie
Ciało mężczyzny znaleziono w rowie w miejscowości Bogdanów w Gminie Wola Krzysztoporska. Okoliczności śmierci 40-latka wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratury.
Martwy mężczyzna w pustostanie
Ciało mężczyzny zostało znalezione w czwartek rano w pustostanie przy ulicy Zamkowej w Piotrkowie. Leżącą bez oznak życia osobę, zauważyli pracownicy pobliskiej instytucji.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat