Advertisement

Sprawa śmierci rowerzysty w Bogdanowie wyjaśniona

Piątek, 17 listopada 20235
Wracamy do sprawy znalezienia w przydrożnym rowie martwego rowerzysty w miejscowości Bogdanów w gminie Wola Krzysztoporska. Jak informuje piotrkowska prokuratura, to śmierci mężczyzny nie przyczyniły się osoby trzecie.
fot. pakwi fot. pakwi

Przypomnijmy, ciało 40-letniego mieszkańca powiatu piotrkowskiego znaleziono 24 września w godzinach popołudniowych. Okoliczności śmierci mężczyzny wyjaśniała policja pod nadzorem prokuratury. Prowadzone śledztwo dotyczyło nieumyślnego spowodowania śmierci Sławomira Z.

 

W ramach śledztwa ustalono, że do śmierci mężczyzny nie mogły przyczynić się inne osoby. 17 listopada prokuratura otrzymała protokół z sekcji zwłok. Jak informuje Magdalena Czołnowska, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Piotrkowie - zdaniem biegłego - przyczyną zgonu rowerzysty było ostre zatrucie alkoholem etylowym.

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

2

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Malypiotrkowianin ~Malypiotrkowianin (Gość)17.11.2023 22:33

Nie ma to jak dwa miesiące załatwiać protokół z sekcji... Brawo...

80


NieDoKońcaZadowolony ~NieDoKońcaZadowolony (Gość)18.11.2023 11:03

Przy śmierci mojego wuja, który owszem miał problemy z alkoholem, też stwierdzono brak przyczynienia sie osób trzecich, pomimo, że pieszkanie było splądrowane przez nieznanych sprawców, on leżał z telefonem w ręku , a drzwi do mieszkania były wyważone brechą i widać to było na kilometr, ale kto będzie się martwił zgonem pijaczka..."brak udziały osób trzecich" - i pyk... można na kawkę????

50


;) ~;) (Gość)18.11.2023 10:20

Jeżeli śledztwo było poprowadzone jak to z A1 to można było się spodziewać takiego obrotu sprawy.
Tutaj nie było szumu nedialnego więc..

101


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat