Artykuły do tagu: Rowerzysta

Śmiertelny wypadek w powiecie piotrkowskim
Zderzył się z motorowerzystą i uciekł z miejsca zdarzenia. 55-latek kierujący jednośladem zginął na miejscu. Potencjalny sprawca wypadku jest już w rękach policji.
Sprawa śmierci rowerzysty w Bogdanowie wyjaśniona
Wracamy do sprawy znalezienia w przydrożnym rowie martwego rowerzysty w miejscowości Bogdanów w gminie Wola Krzysztoporska. Jak informuje piotrkowska prokuratura, to śmierci mężczyzny nie przyczyniły się osoby trzecie.
Potrącenie rowerzysty na Łódzkiej
Do potrącenia rowerzysty na oznakowanym przejeździe rowerowym doszło w piątek po południu na ulicy Łódzkiej w Piotrkowie.
Martwy rowerzysta w rowie
Ciało mężczyzny znaleziono w rowie w miejscowości Bogdanów w Gminie Wola Krzysztoporska. Okoliczności śmierci 40-latka wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratury.
Śmiertelne potrącenie rowerzysty w Łęcznie
Około 16:30 na drodze wojewódzkiej nr 742 w miejscowości Łęczno doszło do tragicznego wypadku z udziałem rowerzysty. 48-letni mężczyzna zginął na miejscu.
Zderzenie osobówki i rowerzysty przy skate parku
Zdarzenie miało miejsce na ulicy Niemena w Piotrkowie, na wysokości skate parku.
18.08.2023 14:39
Potrącenie rowerzysty
Do groźnej sytuacji doszło w piątkowe popołudnie (18.08.2023) na rondzie Sulejowskim.
Potrącony rowerzysta trafił do szpitala
Chwila nieuwagi i brak czujności wystarczą, aby wpaść w drogowe kłopoty. Ostatnio przekonała się o tym kierująca samochodem marki Renault Laguna, która potrąciła rowerzystę. Policjanci przypominają o tym, że na drodze zawsze należy zachować ostrożność.
Śmierć rowerzysty w Aleksandrowie
Tragiczny wypadek w Aleksandrowie w powiecie piotrkowskim. W piątek doszło tam do zderzenia samochodu osobowego z kierującym jednośladem. Zginął 75-letni rowerzysta.
Potrącenie rowerzysty przy alei 800-lecia w Piotrkowie
W czwartkowe popołudnie doszło do potrącenia rowerzysty na rondzie u zbiegu alei 800-lecia z ul. Twardosławicką. Poszkodowany rowerzysta został przetransportowany do szpitala.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat