Artykuły do tagu: Trzepnica

Śmiertelny wypadek w powiecie piotrkowskim
Zderzył się z motorowerzystą i uciekł z miejsca zdarzenia. 55-latek kierujący jednośladem zginął na miejscu. Potencjalny sprawca wypadku jest już w rękach policji.
Laboratoria Przyszłości w Trzepnicy
W Szkole Podstawowej w Trzepnicy oficjalnie otwarto salę "Laboratorium Przyszłości". Klasa z nowoczesnym sprzętem powstała dzięki pozyskaniu dofinansowania z programu realizowanego przez Ministerstwo Edukacji i Nauki.
Odpowie za nielegalne posiadanie i wyrabianie broni
Gorzkowiccy policjanci zatrzymali 27-latka podejrzanego o nielegalne posiadanie i wyrabianie broni palnej. Zabezpieczyli również amunicję myśliwską. Z kolei jego kompan miał w kieszeniach dilerki z metamfetaminą.
Sprawdzili swoje umiejętności na torze przeszkód (ZDJĘCIA)
Gminny Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym odbył się w Szkole Podstawowej im. A.F. Modrzewskiego w Trzepnicy. W rywalizacji udział wzięli uczniowie z SP w Trzepnicy i SP w Łękach Szlacheckich.
Tym uczniom pożary niestraszne!
W Szkole Podstawowej im. A.F. Modrzewskiego w Trzepnicy (gm. Łęki Szlacheckie) odbyły się gminne eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom". W konkursie udział wzięło ośmioro uczniów ze Szkoły Podstawowej w Trzepnicy.
Przedszkolaki ugościły policjantów
Policjanci z posterunku i w Rozprzy spotkali się z przedszkolakami w Trzepnicy. Mundurowi rozmawiali z najmłodszymi o zasadach bezpieczeństwa podczas zimowego wypoczynku. Dzieci otrzymały również elementy odblaskowe.
Śmiertelne potrącenie dwóch rowerzystek
Tragiczny początek tygodnia na drogach naszego regionu. Dwie rowerzystki zostały potrącone przez kierującego samochodem osobowym. Kobiety poniosły śmierć na miejscu.
13.06.2016 14:54
Pożar lasu w Trzepnicy
Trudny do opanowania pożar wybuchł dziś w lesie w Trzepnicy (gm. Łęki Szlacheckie) przy Zalewie Cieszanowickim.
Tragedia w Stanisławowie. Nie żyje młody chłopak [AKTUALIZACJA]
Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w sobotę wieczorem na drodze w Stanisławowie w gminie Łęki Szlacheckie.
W Trzepnicy mają nową szkołę
Dla dzieci ze Szkoły Podstawowej w Trzepnicy początek roku szkolnego był wyjątkowy. Powitały go bowiem w nowej, nowoczesnej szkole.

fot. KB
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat