Advertisement

Artykuły do tagu: turniej

Piotrkowscy licealiści zagrają w ogólnopolskim finale
W hali Relax zorganizowano Mistrzostwa Województwa Łódzkiego - Licealiada - piłkarzy ręcznych chłopców. Do Piotrkowa przyjechało sześć zespołów, z których najlepsi okazali się zawodnicy reprezentujący IV Liceum Ogólnokształcące w Piotrkowie.
Piotrkowscy karatecy z medalami
Podopieczni UKS-u Szkoły Karate Tradycyjnego w Piotrkowie rywalizowali w Otwartych Mistrzostwach Opolszczyzny w Karate Tradycyjnym Ronin Cup III Głuchołazy. Piotrkowscy karatecy wywalczyli 5 medali.
Gospodarze bezkonkurencyjni w Piotrkowski CUP 2023
Orlik Moszczenica zwyciężył w piątej edycji turnieju Piotrkowski CUP. Zawody zorganizowano - już po raz kolejny - właśnie w Moszczenicy. Gospodarze w pokonanym polu pozostawili swoich finałowych przeciwników z Aleksandrowa oraz trzeci Eko-Luk.
Termin przyjmowania zgłoszeń na Piotrkowski CUP 2023 dobiega końca   
Już 6 sierpnia na Stadionie Piłkarskim w Moszczenicy odbędzie się Piotrkowski CUP 2023, czyli amatorski turniej piłki nożnej organizowany przez Powiatowe Zrzeszenie LZS w Piotrkowie Trybunalskim. Zgłoszenia nadsyłać można do końca lipca.
Świętowania w Rozprzy ciąg dalszy
Niedziela jest drugim dniem pierwszych w historii Rozprzy Dni Miasta. Na przybyłych mieszkańców czeka wiele atrakcji. Gwiazdą dzisiejszego wieczoru będzie Czadoman.
Rywalizują o puchar starosty
I Powiatowy Turniej Szachowy o puchar starosty powiatu piotrkowskiego Piotra Wojtysiaka zorganizowano w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Moszczenicy.
Festyn i turniej dla Hani Karlińskiej
Moto Piknik oraz siatkarski mecz - to dwie niedzielne charytatywne imprezy, które organizowane są dla Hani Karlińskiej. To 9-latka z gminy Gorzkowice, która zmaga się z guzem mózgu.
Święto siatkówki w Sulejowie [ZDJĘCIA]
Orlen Beach Volley Tour 2023 w Sulejowie za nami. Przez trzy dni na sulejowskich plażach rywalizowały najlepsze siatkarskie duety w kraju. Było mnóstwo emocji, zabawy i świetnych sportowych zagrań.
Święto siatkówki już w ten weekend 
Na wyjątkową imprezę zapraszają władze Sulejowa. Już po raz drugi na tamtejszą plażę zawitają najlepsze męskie i żeńskie siatkarskie duety w kraju. W piątek w Sulejowie rozpoczyna się Orlen Beach Volley Tour 2023 r.
Drogowe zmagania w piotrkowskim Wordzie
Piotrkowski Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego zorganizował 44. edycję Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Zawody odbyły się pod honorowym patronatem wojewody łódzkiego Karola Młynarczyka.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat