Advertisement

Artykuły do tagu: Sport

Dekarbonizacja i zeroemisyjność w transporcie - jest nieunikniona
Polska jest przygotowana i ma pomysły na dekarbonizację transportu drogowego. Nasi przedsiębiorcy chcą zmieniać flotę na zeroemisyjną. Są już w tym segmencie sukcesy, ale też jeszcze dużo do zrobienia – wskazywali uczestnicy panelu pt. „Przyszłość transportu drogowego i wyzwania zeroemisyjności”, który odbył się w ramach konferencji PAP pt. „Transport drogowy dziś i wyzwania przyszłości”.
Życiowy sukces braci Danielaków
W weekend życiowy sukces osiągnęli piotrkowscy badmintoniści - bracia Mateusz i Maksymilian Danielakowie. Podczas Yonex Slovenia Future Series zdobyli srebrny medal w grze deblowej.
Transport bardziej publiczny
Łódzkie nie ustaje w likwidacji białych plam na transportowej mapie województwa i dostaje nagrody.
Pierwszy taki mecz Piotrcovii [ZDJĘCIA]
W najciekawszym pojedynku 7. serii PGNiG Superligi Kobiet trzecia w tabeli Piotrcovia przegrała z KPR Gminy Kobierzyce 23:26 i straciła pierwsze w tym sezonie punkty we własnej hali. Przerwana została tym samym seria pięciu wygranych z rzędu naszej drużyny.
Derby dla Włókniarza. Lider wciąż niepokonany
W ostatniej w tym roku kolejce klasy okręgowej doszło do derbów powiatu piotrkowskiego. Włókniarz Moszczenica pokonał w nich UKS Concordię Piotrków Trybunalski. Trzy punkty do swojego konta dopisał też lider zmagań, czyli Szczerbiec Wolbórz, wygrywając po zaciętym meczu z LZS Justynów.
Złoto i srebro dla Mateusza!
Wychowanek UKS-Szkoły Karate Tradycyjnego w Piotrkowie Trybunalskim, prowadzonej przez Rafała Michalaka 4 Dan, Mateusz Bińczyk, rywalizował w Otwartym Pucharze Karate Tradycyjnego ITKF w Słowenii. Młody zawodnik może zaliczyć ten start do udanych, bo wywalczył dwa medale.
Wyłonili najlepszych siatkarzy
Turniej Sołectw Gminy Wolbórz w piłkę siatkową o Puchar Burmistrza Andrzeja Jarosa wygrała drużyna z Wolborza.
Kamil Majchrzak zmienił stan cywilny
19 listopada 2022 roku był wyjątkowym dniem dla najlepszego piotrkowskiego tenisisty w historii. Kamil Majchrzak wziął ślub, a wybranką jego serca jest Marta Dyba.
Pierwsza porażka we własnej hali [ZDJĘCIA]
Po raz pierwszy w tym sezonie piłkarze ręczni Piotrkowianina nie dopisali do swojego konta punktów po meczu we własnej hali. W spotkaniu wieńczącym jedenastą serię PGNiG Superligi zespół Bartosza Jureckiego i Michała Matyjasika przegrał z TORUS Wybrzeżem Gdańsk 32:33 (16:15).
Strefa wypoczynkowa już prawie gotowa
Dobiegają końca prace przy budowie strefy wypoczynkowej w Wolborzu. Inwestycja ma się zakończyć na przełomie listopada i grudnia.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat