Artykuły do tagu: OSiR

Odbył się rajd rowerowy z piotrkowskim OSiR-em
Ponad stu miłośników aktywnego spędzania czasu uczestniczyło w rajdzie rowerowym organizowanym przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Trasa rajdu przebiegała na odcinku Piotrków - Włodzimierzów - Piotrków.
10.04.2024 07:26
Rajd rowerowy z OSiR-em
Zwolennicy aktywnego wypoczynku już w ten weekend znajdą coś dla siebie. W najbliższą sobotę (13.04) odbędzie się rajd rowerowy. Na wycieczkę zaprasza Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piotrkowie. Początek wydarzenia o 9:30.
07.04.2024 17:17
Prym Galerii Wnętrz!
Po pięciu latach na mistrzowski tron Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej powróciła Prym – Galeria Wnętrz. Choć gwoli ścisłości trzeba dodać, że w sezonie 2015/16 dzisiejsi mistrzowie występowali pod nieco inną nazwą. Ale trzon drużyny pozostał ten sam. I triumfuje.
Umowa podpisana. Letnie baseny jeszcze w te wakacje?
W piątek (05.04) dyrektor Ośrodku Sportu i Rekreacji w Piotrkowie Leszek Heinzel podpisał umowę z firmą AMB Budownictwo, która wykona letnie baseny przy Stadionie Miejskim "Concordia" w Piotrkowie. Według zapowiedzi inwestorów mieszkańcy miasta skorzystają z tej wodnej rozrywki jeszcze podczas tegorocznych wakacji.
SLS na finiszu. Pozostało już tylko jedno wolne miejsce w fazie play-off
Siatkarska Liga Szóstek OSiR w Piotrkowie jest już na finiszu fazy zasadniczej. 17. kolejka przyniosła kolejne, ważne rozstrzygnięcia. Do zgarnięcia pozostało już tylko ostatnie wolne miejsce w fazie play-off.
Dlaczego tak śmierdzi? Nietypowy problem na basenie
Zaniepokojony mieszkaniec Piotrkowa na antenie radia Strefa FM podjął temat nieprzyjemnego zapachu, unoszącego się w budynku krytej pływalni na ul. Belzackiej 106 w Piotrkowie. Czy problemem jest niesprawna kanalizacja? Na to pytanie odpowiedział dyrektor OSiR-u.
Walewski Team znów zaskakuje
W miniony weekend dokończono 24. kolejkę Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej. Rozegrano cztery mecze. Jeden zakończył się niespodzianką sporego kalibru.
18.03.2024 15:57
Czy poznaliśmy mistrza?
Najwięcej goli i emocji w weekendowych zmaganiach piłkarzy – amatorów przyniósł sobotni mecz FCC Environment – Górny Nieruchomości Sulejów. Padło w nim aż dziesięć bramek.
GKS z awansem do fazy play-off
Siatkarze GKS-u Kamieńsk jako pierwsi zapewnili sobie awans do finałowych rozgrywek, wygrywając dwa spotkania w miniony weekend. W Siatkarskiej Ligi Szóstek GKS pokonał kolejno Wolę Krzysztoporską Volleyball Club i ekipę Łorjorsów w ramach 15. kolejki oraz zaległego meczu.
11.03.2024 16:04
Ścisk w tabeli
Punktowe różnice pomiędzy poszczególnymi zespołami Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej są naprawdę niewielkie. Drużynę z miejsca dziewiątego dzielą od tej z czwartego zaledwie dwa punkty.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat