Advertisement

Artykuły do tagu: ODA

Jak odbudować zniszczone włosy w domu?
Jeśli szukasz sposobu na naprawę zniszczonych włosów w domu, możesz zrobić kilka rzeczy. Po pierwsze, można użyć kosmetyków do pielęgnacji, które służą do odbudowy włosów. Mogą one pomóc w przywróceniu im dawnego blasku. Po drugie, możesz użyć produktu pobudzającego wzrost włosów, aby szybciej powstały nowe w uszkodzonych miejscach.
Radni zdecydowali. Podatki w górę
Przy 13 głosach „za”, 8 „przeciw” i 1 „wstrzymującym” piotrkowscy radni przegłosowali w poniedziałkowy wieczór nowe stawki podatku od nieruchomości. Od 2023 roku Piotrków będzie miał maksymalne stawki podatku od nieruchomości.
Oto jak robię oczyszczanie twarzy w domu w 6 krokach!
Spójrzmy prawdzie w oczy, wszyscy kochamy dbać o urodę. Ale czasami, po długim dniu w pracy lub opieki nad dziećmi, ostatnią rzeczą, którą chcesz zrobić, to wyjść i wydać pieniądze na pielęgnację twarzy u kosmetyczki.
Konfederacja przeciw podwyżkom dla piotrkowian. Magistrat odpowiada
Piotrkowski klub Konfederacji nie zgadza się z proponowanymi podwyżkami podatków od nieruchomości, które mają zostać poddane pod głosowanie piotrkowskich radnych podczas poniedziałkowej sesji Rady Miasta. Jego przedstawiciele zorganizowali w piątek (23.09.2022) konferencję prasową, podczas której apelowali do samorządowców, by zagłosowali przeciw podwyżkom.
Jesień powita nas słabym deszczem
Wraz z nastaniem jesieni dni będą się robiły coraz krótsze, kosztem dłuższej nocy. A jakiej pogody możemy się spodziewać podczas pierwszego jesiennego weekendu? Tego dowiecie się z raportu Łowców Burz Łódzkie.
Pieniądze na dodatek węglowy są już w Piotrkowie
Piotrków Trybunalski nadal nie otrzymał pieniędzy na wypłatę dodatków węglowych. To jednorazowe rządowe świadczenie w wysokości 3 tys. zł, mające zrekompensować Polakom ogromny wzrost cen węgla. Łódzki Urząd Wojewódzki poinformował, że pieniądze wpłynęły już na jego konto i miały zostać wysłane samorządom 21 września 2022. Okazało się, że w czwartek (22.09.2022) zasiliły już kasę piotrkowskiego magistratu.
Uczniowie założyli ogród deszczowy
W Szkole Podstawowej nr 10 przy ul. Próchnika 8 powstał ogród deszczowy. To w ramach warsztatów praktyczno-teoretycznych z zakresu przeciwdziałania suszy. Uczniowie dowiedzieli się m.in. jak walczyć z suszą. Własnoręcznie stworzyli też miejsce, które pomoże w zatrzymywaniu tak cennej w dzisiejszych czasach wody.
Znamy zasłużonych dla powiatu piotrkowskiego
Grażyna i Daniel Baranowscy zostali laureatami tytułu honorowego "Za zasługi dla Powiatu Piotrkowskiego". Wyróżnienie zostało wręczone podczas sesji Rady Powiatu Piotrkowskiego, która odbyła się 21 września.
Od dziś zgłosisz wniosek o dodatek
Już od nieco ponad miesiąca urzędnicy przyjmują wnioski o dodatek węglowy. Tymczasem od środy (21.09.2022) Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Piotrkowie Trybunalskim przyjmuje także wnioski o dodatek na inne surowce, które pozwalają ogrzać nasze domy. Zależnie od tego, czym ogrzewamy, po spełnieniu odpowiednich warunków, możemy otrzymać wsparcie w wysokości od 500 do 3 000 zł.
Gigantyczne straty Piotrkowa
Blisko 88 milionów złotych - tyle Piotrków Trybunalski miał stracić na rządowych zmianach w podatku PIT. Wyliczeń dokonał Związek Miast Polskich.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat