Advertisement

Artykuły do tagu: OSIR

przedwczoraj, 18:17
Klęska wicemistrza
Najwyższej porażki w historii swoich występów w Amatorskiej Lidze Piłki Nożnej doznali zawodnicy aktualnego wicemistrza. MR – Dach Moszczenica uległa liderowi MJ Meble Na Wymiar aż 1:16.
Załoga (z) Met - Stalu coraz wyżej
Znakomitą passę w Amatorskiej Lidze Piłki Nożnej notuje zespół Met – Stalu. W miniony weekend wygrał szóste spotkanie z rzędu, tym razem z faworyzowanym MR – Dach Moszczenica.
Wysokie zwycięstwa faworytów
Bez najmniejszych problemów poradziły sobie w szóstej kolejce ALPN drużyny uznawane za faworytów. Najbardziej okazałe zwycięstwo odniosła Starówka.
Pierwsza porażka mistrza
Już w czwartym meczu nowego sezonu pierwszej porażki doznał najbardziej utytułowany zespół Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej. Sposób na Barwil – Omegę znalazła Starówka.
29.08.2023 12:26
Remis w meczu faworytów
W najciekawiej zapowiadającym się meczu Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej zmierzyły się czołowe drużyny ostatnich sezonów: Moszczenica GG i Starówka. Spotkanie zakończyło się podziałem punktów.
Trudne początki beniaminków
Już w sierpniu, a nie jak do tej pory we wrześniu, nowy sezon zainaugurowali piłkarze – amatorzy. Do rozgrywek zgłosiło się 17 drużyn, czyli o dwie więcej niż w ubiegłym roku. O tym, jak ciężkie mogą być początki rywalizacji przekonali się beniaminkowie.
Kolejny festyn pod znakiem dobrej zabawy
Za nami kolejny czwartek wakacji. To oznacza, że letni piknik rodzinny w Piotrkowie Trybunalskim zawitał na kolejnym przystanku. Tym razem było to osiedle Łódzka – Wysoka.
Stadion Miejski
Na Stadionie Miejskim "Concordia" od kilku lat dostępne jest nowe boisko z nawierzchnią sztuczną oraz boisko wielofunkcyjne. Jednak nie każdy może pozwolić sobie na korzystanie z tych obiektów. W grę wchodzą pieniądze.
Zielone światło dla
Nareszcie mamy dobrą wiadomość dla miłośników spędzania wolnego czasu na piotrkowskim kąpielisku. Zakaz kąpieli na „Słoneczku” został zniesiony. Dzisiejsze wyniki badań próbek wody z piotrkowskiego akwenu wypadły pomyślnie.
Na „Słoneczku” bez zmian
„Słoneczko” wciąż zamknięte. Sanepid nie dopuścił piotrkowskiego kąpieliska do użytku po kolejnych laboratoryjnych badaniach wody.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat