Artykuły do tagu: Juliusz Wiernicki

Prezydent Piotrkowa podsumował 30 dni rządów
Prezydent Piotrkowa Juliusz Wiernicki podsumował pierwsze 30 dni rządów od objęcia funkcji. Podczas środowego spotkania z mediami prezydent mówił o dotychczasowych decyzjach i planach na przyszłość. Zapowiedział audyty w miejskich spółkach, omówił sytuację na „Ryneczku” związaną z zalewaniem kamienic podczas opadów oraz problemach z podtopieniami w okolicy. Omówiono również plany dotyczące hali „Relax”, trwającą budowę basenów letnich oraz modernizację dróg w mieście.
Biuro wyborcze Juliusza Wiernickiego otwarte
Komitet z Sercem dla Piotrkowa otworzył biuro wyborcze. Lokal, w którym kandydat na prezydenta Piotrkowa Juliusz Wiernicki będzie spotykał się z mieszkańcami, znajduje się przy ul. Słowackiego naprzeciwko parku św. Jana Pawła II.
Znamy kolejnego kandydata na prezydenta Piotrkowa
Kolejny komitet zaprezentował swojego kandydata na prezydenta Piotrkowa Trybunalskiego. Z ramienia KWW "Z sercem dla Piotrkowa" o fotel włodarza miasta powalczy Juliusz Wiernicki.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat