Artykuły do tagu: Rada Miasta

Piotrków: Nieoczekiwany podział mandatów
Razem dla Piotrkowa traci większość w radzie miasta! Nie ma jednego lidera wśród ugrupowań. Koalicja i Razem dla Piotrkowa mają po 6 mandatów, a Z sercem dla Piotrkowa wywalczyło 5. Lista Łukasza Janika będzie miało 4 radnych. Komitet Agnieszki Chojnackiej reprezentować będzie dwójka radnych.
Roznosił ulotki, wpadł do piwnicy. Teraz radny leży w szpitalu
Radny Jan Dziemdziora prowadził aktywną kampanię wyborczą. 21 marca gdy roznosił swoje ulotki wyborcze wpadł do piwnicy jednego z budynków. Z poważnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala.
Sprawdź, na kogo możesz zagłosować. Znamy listy kandydatów do RM z okręgu nr 3 i nr 4 w Piotrkowie
Wybory samorządowe już 7 kwietnia. Kandydaci do objęcia samorządowych urzędów prowadzą już kampanie wyborcze. W Piotrkowie o 23 miejsca w radzie miasta ubiegać się będą kandydaci z pięciu różnych komitetów.
Nie wiesz, na kogo oddać głos? Przedstawiamy listę kandydatów do RM z okręgu nr 1 i nr 2 w Piotrkowie
Wybory samorządowe już 7 kwietnia. Wszystkie komitety wyborcze zaprezentowały swoich kandydatów do Rady Miasta Piotrkowa Trybunalskiego. O 23 miejsca w radzie ubiegać się będą kandydaci z pięciu różnych komitetów.
Nie będzie list KWW Prawo i Sprawiedliwość w wyborach do Rady Miasta?
Zgodnie z postanowieniem Komisarza Wyborczego w Piotrkowie Trybunalskim, nie będzie kandydatów na radnych w Piotrkowie Trybunalskim, startujących z list PiS. Komisarz postanowił utrzymać uchwały, zaskarżone przez przedstawicieli ugrupowania w sprawie odmowy rejestracji zgłoszenia listy kandydatów tego komitetu wyborczego.
Znamy kandydatkę na prezydenta i jedynki  z Koalicji Obywatelskiej
KWW Koalicji Obywatelskiej przedstawił kandydatów, którzy będą jedynkami na listach poszczególnych okręgów do Rady Miasta Piotrkowa w kwietniowych wyborach samorządowych, a także kandydatkę na prezydenta miasta. Konferencję prasową zorganizowano w hotelu Vestil w środowe popołudnie.
Komitet
KWW "Z Sercem dla Piotrkowa" przedstawił kandydatów, którzy będą tzw. "jedynkami" na listach poszczególnych okręgów do Rady Miasta Piotrkowa w kwietniowych wyborach samorządowych. Konferencję prasową zorganizowano w środowe popołudnie w pobliżu wieży ciśnień w Piotrkowie.
Nietypowe prezenty dla piotrkowskich decydentów
Cysterna dla prezydenta, zegar dla przewodniczącego Rady Miasta oraz karykatura dla dyrektora Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta - takie prezenty podczas środowej sesji Rady Miasta w Piotrkowie wręczyli przedstawiciele grupy referendalnej oraz delegacja mieszkańców ulicy Moryca.
Wybory Samorządowe. Kto będzie rządził w Piotrkowie?
Choć nic nie zwiastuje nadchodzącego tsunami, Piotrków powoli szykuje się do wyborów. Mogą być one bardziej emocjonujące od tych z roku 2002, w których po zaciętej walce Waldemar Matusewicz pokonał urzędującego prezydenta Andrzeja Pola.
Jest szansa na przebudowę ulicy Moryca?
Punktualnie w południe w piątek w Urzędzie Miasta odbyła się Nadzwyczajna Sesja Rady Miasta poświęcona modernizacji ulicy Moryca. Było dużo wzajemnych oskarżeń o kłamstwa i niedopowiedzenia, ale usłyszeliśmy też kilka konkretów.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat