Artykuły do tagu: Miejski Ośrodek Kultury

16.01.2024 07:53
MOK zaprasza na ferie
Wielkimi krokami zbliżają się ferie zimowe. Dla dzieci będzie to czas odpoczynku od zajęć, ale nie każdy będzie mógł spędzić ten czas spędzić na wyjeździe. Dla tych dzieci, które zostają w Piotrkowie, ofertę przygotował Miejskie Ośrodek Kultury.
Etiuda teatralna "Niech się dzieje wola nieba, czyli Zemsta" na podstawie dzieła Aleksandra Fredry znów zagości w sali teatralnej Miejskiego Ośrodka Kultury. Spektakl zaplanowano już w najbliższy piątek.
16.11.2023 13:10
Startuje kino studyjne!
Po wielu próbach i kilkunastu miesiącach oczekiwań startuje studyjne kino w auli multimedialnej Miejskiego Ośrodka Kultury w Sulejowie. Pierwszy seans już w najbliższą sobotę.
Festiwal
Miejski Ośrodek Kultury zaprasza wszystkie dzieci uczęszczające do przedszkoli w Piotrkowie i na terenie powiatu piotrkowskiego do udziału w kolejnej edycji Festiwalu "Śpiewająca Fantazja".
13.09.2023 10:15
MOK zaprasza na zajęcia
Balet, taniec, śpiew, teatr, a może szachy - wybór jest naprawdę ogromny. W Miejskim Ośrodku Kultury trwa nabór na zajęcia na nowy sezon artystyczny. Zebraliśmy dla nas listę zajęć, które są skierowane zarówno do dzieci, jak i dorosłych.
„W imię godności. Kolbe” – wystawa zwiastująca spektakl w piotrkowskim MOK-u
W galerii Miejskiego Ośrodka Kultury przy al. 3 Maja 12 oglądać można od dziś ekspozycję poświęconą życiu i działalności św. Maksymiliana Marii Kolbego. Wystawa jest wprowadzeniem do widowiska opartego na biografii świętego, którego premierę zaplanowano na 3 września.
Burza emocji na koncercie Universe
Pogoda pokrzyżowała nieco plany związane z wczorajszym koncertem Universe w ramach Trybunalskiego Grania. Występ musiał zostać przeniesiony z amfiteatru do Miejskiego Ośrodka Kultury z powodu nadciągających grzmotów i błyskawic.
Luxtorpeda na Trybunalskim Graniu
W najbliższą sobotę (15 lipca) „Litza” i spółka wystąpią w Piotrkowie w ramach cyklu organizowanego przez Miejski Ośrodek Kultury.
Zła wiedźma zawita w amfiteatrze miejskim
Kolejna odsłona cyklu "Wakacyjne teatrzyki" jak zwykle we wtorek. Tym razem dziecięca publiczność będzie mogła obejrzeć w Piotrkowie przedstawienie „Jaś i Małgosia”.
Seniorzy z OEA podzielą się pasją tworzenia
„Malarstwo - Nasza Pasja” to tytuł wystawy prac uczestników Klubu Seniora, działającego w Ośrodku Edukacji Artystycznej. Wernisaż ekspozycji odbędzie się 8 lipca o godzinie 17:00 w siedzibie Mediateki 800-lecia przy ul. Marii Curie-Skłodowskiej 3.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat