Artykuły do tagu: Dzieci

Młodzież z Piotrkowa podwójnie złota!
W niedzielę (19.05.2024) w hali Relax odbyły się dwa turnieje Ligi Wojewódzkiej w piłce ręcznej. Młodzi zawodnicy rywalizowali w kategoriach: chłopcy młodsi oraz chłopcy.
Spodnie dla dzieci handmade - poznaj zalety!
Dla chłopca i dziewczynki, spodnie dziecięce to dzisiaj problem. Kiepskiej jakości szwy, gryzący materiał, mechacenie... To tylko nieliczne mankamenty, które potrafią wywołać frustrację. Tak być jednak nie musi. Z pomocą bowiem przychodzi odzież dziecięca handmade. Chcesz dowiedzieć się więcej?
Stawiają na słodką promocję
Są pierwsze efekty projektu "Pszczoła w mieście", który został rozpoczęty w jesienią 2022 r. w Wolborzu. Zebrano już pierwsze partie miodu, który osobiście wydobywali z pasieki urzędnicy na czele z burmistrzem.
Bańkowe i kolorowe szaleństwo w Piotrkowie
Bańki mydlane, balony i kolorowe proszki były elementami dobrej zabawy, którą zorganizowano w niedzielne popołudnie na placu Pofranciszkańskim w Piotrkowie. Ponadto najmłodsi mogli pobawić się z bohaterem animowanego serialu „Psi Patrol”.
Podopieczni Dziecięcej Drużyny Pożarniczej „Czerwone Strzały” działającej przy OSP Parzniewice wzięli udział w I Zawodach o Puchar Województwa Mazowieckiego. Podczas halowych zmagań mali druhowie musieli zmierzyć się z 6 konkurencjami sprawnościowymi.
Sala gimnastyczna prawie gotowa
Rozpoczęta w ubiegłym roku budowa sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Skotnikach wraz z infrastrukturą towarzyszącą, wchodzi w finalny etap. W budynku oprócz sali sportowej znajduje się zaplecze socjalno-sanitarne oraz pomieszczenia dla nauczycieli i instruktorów.
Kodują z Gigantami i uczą się programowania
Kolejna, 14. już edycja bezpłatnych warsztatów "Koduj z Gigantami", podobnie jak poprzednie, cieszy się dużym zainteresowaniem. Zajęcia są dostosowane do wieku uczestników. Nadal można jeszcze dołączyć do grup działających w tegorocznej edycji.
Zbiórka dla dzieci z ukraińskich domów dziecka
Parafia prawosławna w Piotrkowie Trybunalskim prowadzi akcję pomocy dla dzieci z ukraińskich domów dziecka.
Zapraszają na
Atrakcje dla całych rodzin, bal przebierańców czy fotobudka 360º. To wszystko, a także wiele więcej czeka na wszystkich, którzy zdecydują się na udział w "Zakręconym Zakończeniu Ferii" w Bilskiej Woli.
06.02.2024 09:32
Kolorowe ferie w OEA MOK
Ferie zimowe w województwie łódzkim trwają w najlepsze. Młodzi mieszkańcy Piotrkowa Trybunalskiego mają w tym okresie w czym wybierać, bo miejskie instytucje przygotowały szereg rozmaitych atrakcji. Tak jest między innymi w Miejskim Ośrodku Kultury, którego oferta cieszy się dużym zainteresowaniem.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat